۹ دی و تشییع سردار سلیمانی عملیات های بین المللی ملت بود

رییس بسیج اساتید گفت: در تجربه های جهانی، کمتر کشوری در دنیا وجود دارد که با اجتماعات ملی به تولید عملیات بین المللی مبادرت کند. ۹دی و تشییع سردار سلیمانی عملیات های بین المللی ملت بودند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان بسیج اساتید، مجتبی زارعی در آیین رونمایی از آثار جدید دکتر منوچهر محمدی که که از سوی سازمان بسیج اساتید کشور و انجمن انقلاب اسلامی  به مناسبت ۹ دی صورت پذیرفت، گفت : انتخابات در ایران پسا انقلاب اسلامی خار چشم لیبرال دموکراسی است.

وی ادامه داد: چون فصل ممیز ایران و ساختار ارتجاعی پهلوی و رژیم های ارتجاعی حامی غرب در منطقه ما مردم سالاری است، از این رو یورش به صندوق های رای و نبردهای سنگین هشت ماهه آمریکا و کشورهای اروپایی با کمک نیروهای میدانی فتنه در تهران و در برخی شهرهای بزرگ ایران از طریق درگیری و شرارت و آتش زدن نه صرفا برای براندازی بلکه برای سیطره استبداد و حذف انتخابات بود.

رییس بسیج اساتید کشور افزود: زیرا در صورت مقاومت نکردن رهبری حکیم و مردم سالار برای حفظ نتایج مشارکت ملی قهر کردن ملت از انتخابات و همچنین بی اعتمادی به دیگر انتخابات ها منجر می شد در اینجا بود که ملت در کنار رهبر مردم سالار اما جلوتر از دیگر ساختارهای قدرت و سیاست به میدان آمد و هشت ماه برای دموکراسی و تداوم حیات انقلاب در مقابل حزب های قدرت طلب و رجال  شرور  و کشورهای حامی آنها  ایستادگی کرد.

وی ادامه داد:  این یکی از بزرگترین عملیات های بین المللی ملت بود که به ارتقای جایگاه ایران در منطقه و جهان انجامید این مهارت ملی تقریبا در انحصار ملت ایران است چون از یک انقلاب زنده برخوردار است

عضو گروه علوم سیاسی دانشگاه تربیت مدرس گفت : درباره قیام پسا ترور سپهبد اسلام و ایران حاج قاسم سلیمانی هم این وضع تکرار شد و ملت ایران از موقعیت های قومی، مذهبی، محلی، استانی و  ملی در شعاعی بین المللی عملیات کرد  زیرا آمریکایی ها، آل سعود، رژیم صهیونیستی و حامیان اروپایی آنها با کارگردانی سیا و پنتاگون یک ایرانی که در قامت بین المللی برای کرامت انسان  و سعادت و صلح کار می کرد را ترور کرد ایرانیان اما در تشییع او یک رستاخیز انسانی تولید کردند و بدون دعوت کسی و بدون تبلیغات حکومتی، در تهران و شهرستان ها و روستاها از زمین کنده شده و قیام کردند.

وی ادامه داد: چون در عصر ارتباطات هستیم جهان این عملیات را و این تصویرسازی های ملی برای جامعه بین المللی را با چشم خود دیدند در واقع ۹دی و تشییع سلیمانی بزرگترین عملیات های ملی در شعاع بین المللی و جهانی بود، بین المللی شدن ملت، بین المللی فکر کردن ملت و سیاسی بودن ملت در انحصار انقلاب اسلامی است همه باید برای ماندگاری و بسط این مهارت های ملی تلاش کنیم.

کد خبر 5108461

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 7 =