صدرنشینی تیم سپاهان و بحرگسترپارس در لیگ قایقرانی

در پایان نیم فصل رقابت های لیگ برتر قایقرانی آبهای آرام کشور دو تیم سپاهان و بحر گستر پارس صدرنشین دو بخش مردان و زنان شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، لیگ برتر قایقرانی آب‌های آرام مردان و زنان کشورمان که از روز گذشته در دریاچه آزادی آغاز شده بود با معرفی قهرمانان این دو بخش به پایان رسید. در بخش مردان و در این دوره از لیگ برتر باشگاه‌های سپاهان، دانشگاه آزاد، میداف، مقاومت سمنان، نوتریورسام، آریامن، عقاب نهاجا و یادآوران کارون خرمشهر حضور داشتند. این رقابت‌ها با برگزاری مسابقات کایاک و کانوی ۱۰۰۰ و ۵۰۰ متر و مسابقه امدادی ۲۰۰ متر در مرحله دوم ادامه پیدا کرد.

در کایاک یک نفره ۱۰۰۰ متر علی آقامیرزایی از دانشگاه آزاد، در کانوی یک نفره ۱۰۰۰ متر شاهو ناصری از مقاومت، در کایاک یک نفره ۵۰۰ متر امین بوداغی از سپاهان، در کانوی یک نفره ۵۰۰ متر محمدنبی رضایی از سپاهان، در مسابقه امدادی ۲۰۰ متر نیز تیم سپاهان با ترکیب محمدنبی رضایی، سروش رضویان، امین بوداغی و سپهر ساعتچی به مقام‌های قهرمانی رسیدند.

بر این اساس دور رفت رقابت‌های لیگ برتر قایقرانی آب‌های آرام پس از برگزاری مرحله اول و دوم باشگاه قایقرانی سپاهان با ۸۴ امتیاز به عنوان قهرمان نیم‌فصل معرفی شد، تیم دانشگاه آزاد با ۷۳ امتیاز در رده دوم ایستاد و میداف با ۶۴ امتیاز جایگاه سوم را از آن خود کرد.

هفته اول لیگ برتر آب‌های آرام بانوان یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گرامیداشت زنده‌یاد هاجر پارسایی‌مهر هم امروز سه شنبه ۱۶ دی ماه به میزبانی دریاچه آزادی برگزار شد. باشگاه‌های بحر گستر پارس هرمزگان، میداف بوشهر، کیوپلاس لرستان، لاتیدان آوش هرمزگان و آوا شهرکرد در این دوره از رقابت‌ها حضور داشتند و قایقرانان در مواد کایاک و کانوی یک نفره ۵۰۰ و ۲۰۰ متر و ۴ در ۲۰۰ متر امدادی رقابت کردند.

در کایاک یک نفره ۵۰۰ متر الناز شفیعیان و در کانوی یک نفره ۵۰۰ متر پریسا محمدزاده هر دو از بحر گستر پارس، در کایاک یک نفره ۲۰۰ متر هدیه کاظمی و در کانوی یک نفره ۲۰۰ متر آتنا رئوفی هر دو از لاتیدان آوش، در مسابقه ۴ در ۲۰۰ متر امدادی که با حضور تیم‌های آوا، لاتیدان آوش، بحر گستر پارس، میداف و کیو پلاس برگزار شد با توجه به نتایج خطاهای قایق‌ها تیم آوا با ترکیب سما یاسمی، مهسا آذری، زیبا سماک حرفه و هستی ناصری مقام نخست را کسب کرد و ۴ تیم دیگر DSQ شدند.

بر این اساس با برگزاری مرحله اول و دوم رقابت‌ها و با احتساب جمع امتیازات دور رفت، باشگاه بحر گستر پارس هرمزگان با ۷۶ امتیاز قهرمان نیم‌فصل رقابت‌ها شد، باشگاه آوا شهرکرد با ۶۹ امتیاز در رده دوم قرار گرفت و میداف بوشهر با ۶۱ امتیاز عنوان سوم را بدست آورد. تیم‌های لاتیدان آوش هرمزگان و کیو پلاس لرستان نیز با ۶۰ و ۵۲ امتیاز در رده‌های پنجم و ششم قرار گرفتند.

کد خبر 5115179

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 5 =