بازسازی هزار اتاق خوابگاهی دانشگاه شریف تا سال ۱۴۰۲

رئیس دانشگاه صنعتی شریف گفت: دانشگاه در نظر دارد تا سال ۱۴۰۲ هر هزار اتاق خوابگاه دانشجویی این دانشگاه را باز سازی کند و قرار است تا پایان سالجاری ۱۰۰ اتاق خوابگاهی بازسازی شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم افتتاح طرح ارتقای خوابگاه‌های دانشجویی و تقدیر از خیرین آموزش عالی امروز ششم بهمن ماه با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به صورت مجازی برگزار شد.

محمود فتوحی با تقدیر از کمک خیرین آموزش عالی به ویژه خیرین خوابگاه ساز به اجرای طرح ۴۰.۳۰.۳۰ (۳۰ درصد مشارکت خیرین، ۳۰ درصد مشارکت دانشگاه‌ها و ۴۰ درصد مشارکت صندوق رفاه دانشجویان) در راستای خوابگاه سازی اشاره کرد و گفت: دانشگاه صنعتی شریف در این طرح فعالیت گسترده ای داشت.

بازسازی هزار اتاق خوابگاهی دانشگاه شریف تا ۱۴۰۲

وی ادامه داد: دانشگاه صنعتی شریف ۴ هزار دانشجوی خوابگاهی و هزار اتاق در خوابگاه‌ها دارد و اقدامات گسترده ای در راستای تجهیز خوابگاه‌ها و آشپزخانه‌های دانشجویی صورت گرفته است. دانشگاه در نظر دارد تا سال ۱۴۰۲ هر هزار اتاق خوابگاه این دانشگاه را باز سازی کند.

رئیس دانشگاه صنعتی شریف افزود: هر اتاق ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومان هزینه برای بازسازی نیاز دارد و قرار است تا پایان سال ۱۰۰ اتاق خوابگاهی بازسازی شود.

کد خبر 5130389

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 6 =