هنوز با دولت اسلامی فاصله داریم

تهران- رئیس شورای فرهنگ عمومی استان تهران با اشاره به اینکه راه برون رفت از تنگناهای اقتصادی نقشه های عالمانه و دور از شعار است، گفت: هنوز با دولت اسلامی فاصله داریم.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد حسن ابوترابی صبح یکشنبه در آئین بزرگداشت چهل و دومین سالگرد ورود تاریخی امام راحل به کشور که در حرم مطهر امام راحل برگزار شد، اظهار داشت: ملاک برتری و فضیلت‌ها علم است و این است که رهبر تاکید دارند که نظام اسلامی با قدرت باید در مسیر دست یابی به دانش و علم و خلق قدرت برآمده از علم قدم بر دارد.

ابوترابی فرد با اشاره به اینکه در همه حوزه‌ها نیازمند سلوک عالمانه هستیم گفت: اگر امروز این فرزندان سلحشور در نیروهای مسلح، ارتش مقتدر و سپاه پاسداران اقتدار آفرین نه تنها برای ملت ایران بلکه برای ملت اسلام اقتدار آفریده‌اند به دلیل سلوک عالمانه آنها است.

وی عنوان داشت: ملتی که از اقتدار سیاسی، اقتدار دفاعی و بازدارنده بهره مند است و در اوج انسجام و وحدت قرار دارد و دستانشان در دستان قدرتمند مردمان منطقه گره خورده است، این ملت قطعاً در همه حوزه‌ها و در حوزه‌های اقتصادی به موفقیت دست خواهد یافت، چرا که آینده روشن می‌باشد و همانطور که آینده برای ملت ما روشن می‌باشد برای دشمنان تاریک است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان تهران گفت: با اعتقاد قطعی عرض می‌کنم که امروز تمام سرویس‌های اطلاعاتی جهان اتفاق نظر دارند که ادامه حیات جمهوری اسلامی به معنای محو رژیم صهیونیستی است.

ابوترابی فرد با اشاره به اینکه اگر امروز نماد امنیت هستیم و مرکز آمریکا نا امنی‌های فراوان را تجربه می‌کند به این دلیل است که در این کشتی آرام و با امنیت قرارگرفته ایم گفت: این دستاورد یک مدیریت مبتنی بر علم و معرفت است و اگر کاروان علمی ایران با شتاب حرکت می‌کند و اگر زیرساخت‌های توسعه و پیشرفت در کشور فراهم شده است و اگر امروز دستگاه متولی بهداشت و سلامت ایران در جهان می‌درخشد و در رویارویی با یک بیماری خطرناک در یک جایگاه افتخار آفرین قرار دارد دستاورد سلوک چهار دهه مبتنی بر علم و معرفت برای خلق اقتدار در حوزه بهداشت و سلامت است.

وی با اشاره به اینکه هنوز با دولت اسلامی فاصله داریم گفت: برای برون رفت از تنگناهای شاخص‌های اقتصادی یعنی نرخ بیکاری، نرخ رشد اقتصادی و نرخ تورم و اصلاح نظام اقتصادی کشور باید سلوک مبتنی بر علم، اراده و عزم داشت و ملت ایران آماده هستند با استفاده از تجارب گران سنج در طول ۴ دهه در کنار رهبر و مدیران و مسئولان برای برون رفت از تنگناها گام بردارند اما نقشه باید عالمانه و صحیح و دور از شعار و دور از سخنان تهی از عقبه علمی باشد و در این زمینه اگر قدم‌ها درست برداشته شوند اقتداری که در عرصه نظامی داریم در عرصه اقتصادی هم تحقق خواهد یافت و رسیدن به رشد اقتصادی مطلوب چندان سخت نیست و رسیدن به قدرت سیاسی بزرگ سخت است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان تهران بیان داشت: اقتدار امروز شما برآمده از ایستادگی شماست اگر این ایستادگی در برابر جبهه کفر نبود قطعاً ملت ایران در این جایگاه رفیع امنیت قرار نداشت و اگر این ایستادگی نبود ملت لبنان و سوریه و یمن و عراق و ملت اسلام در این جایگاه رفیع اقتدار قرار نداشتند و این الهام از امام را با وحدت و انسجام تداوم خواهیم بخشید و به پیروزی دست خواهیم یافت.

کد خبر 5135118

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 1 =