لزوم بهره گیری از ظرفیت صندوق های سرمایه گذاری برای توسعه کشاورزی

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی بر لزوم بهره گیری از ظرفیت صندوق های حمایت از سرمایه گذاری در بخش کشاورزی برای توسعه کشاورزی کشور تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، احمد علی کیخا در نشست با مدیران صندوق‌های حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی سراسر کشور با بیان این که در برخی صندوق‌ها اقدامات خوبی انجام شده و ظرفیت‌های زیادی برای توسعه وجود دارد، گفت: برای انجام کارها، بهره مندی از تمام ظرفیت‌های قانونی ضروری است.

وی تصریح کرد: روش‌ها و شیوه‌های صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی و همچنین بهره وری و کارآمدی اساسنامه صندوق‌ها در صورت نیاز باید مورد بازنگری و اصلاح قرار گیرد.

معاون وزیر جهاد کشاورزی از ایجاد دبیرخانه‌ای برای هماهنگی امور صندوق‌های حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی با حضور نماینده وزارت جهاد کشاورزی و تعدادی از مدیران صندوق‌ها به عنوان اعضای دبیرخانه خبر داد و گفت: صندوق‌های حمایت از سرمایه گذاری در بخش کشاورزی ظرفیت فوق‌العاده‌ای برای توسعه کشاورزی کشور دارند که تاکنون این ظرفیت‌ها مورد غفلت واقع شده است.

کد خبر 5137453

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 3 =