شیوه نامه اجرایی نشریات دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی تهیه می شود

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: تهیه شیوه نامه اجرایی نشریات بر اساس ساختار، مختصات و ویژگی های خاص دانشگاه ضروری است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی، با حضور سیداحمدرضا پیش بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی و برخی از مدیران ستادی، هشتمین جلسه کمیته ناظر بر نشریات این دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دارابی مدیرکل فرهنگی و اجتماعی و دبیر این کمیته ضمن عرض خیر مقدم به اعضا، گزارشی از وضعیت نشریات دانشگاه ارائه کرد.

وی گفت: در حال حاضر بالغ بر ۹۹ نشریه مجوز انتشار دریافت کرده اند. همچنین ساماندهی فرایند صدور مجوز و نظارت بر نشریات این دانشگاه از طریق سامانه جامع نشریات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در حال انجام است. با توجه به اقدامات انجام شده، بنا است تا انتخابات نمایندگان مدیران مسئول و آموزش‌های متولیان نشریات به صورت سامانه‌ای و مجازی انجام خواهد گرفت.

در ادامه معاون فرهنگی و دانشجویی و رئیس کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه جامع علمی کاربردی، به فعال‌تر شدن نشریات دانشجویی در همه مراکز آموزشی این دانشگاه و برگزاری سومین جشنواره نشریات و فضای مجازی اشاره کرد و افزود: تهیه شیوه نامه اجرایی نشریات بر اساس ساختار، مختصات و ویژگی‌های خاص دانشگاه و مراکز آموزشی ضروری است تا زمینه نقش آفرینی بیشتر دانشجویان در گسترش فرهنگ و گفتمان مهارتی فراهم شود.

پس درخواست مجوز انتشار ۱۴ نشریه دانشگاهی جدید از واحدهای استانی سمنان، خراسان رضوی، تهران غرب و کرمان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و موافقت اولیه صادر شد.

کد خبر 5141060

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 5 =