نایلون شیرینگ و تفاوت آن با فیلم استرچ؛ ناب پلاستیک

شرکت ناب پلاستیک با بهره گیری و کاربرد پیشرفته ترین تجهیزات و همچنین مرغوب ترین مواد اولیه همواره سعی نموده تا محصولات با کیفیتی از جملخ نایلون شیرینگ و فیلم استرچ را تولید و بفروش برساند.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، شرکت ناب پلاستیک با بهره گیری و کاربرد پیشرفته‌ترین تجهیزات و همچنین مرغوب ترین مواد اولیه همواره سعی نموده تا محصولات با کیفیتی از جملخ نایلون شیرینگ و فیلم استرچ را تولید و بفروش برساند و نیاز صنایع را برای محصولات بسته بندی نایلونی با کیفیت مرتفع سازد.

بسته بندی محصولاتی که در یک کارخانه و یا واحد صنعتی تولید می‌شود اهمیت بسیار زیادی دارد و باید این بسته بندی به صورت کاملاً اصولی انجام شود. عدم آسیب پذیری محصول در حین حمل و همچنین زیبایی بسته بندی اهمیت زیادی دارد و به همین دلیل باید از محصولاتی مناسب برای بسته بندی استفاده شود. از جمله محصولاتی که این روزها برای بسته بندی مورد استفاده قرار می‌گیرد و کاربرد فراوانی نیز پیدا کرده است باید به نایلون شیرینگ و همچنین فیلم استرچ اشاره نمود. نایلون شیرینگ و فیلم استرچ دو محصول نایلونی هستند که البته تفاوت‌هایی نیز با یکدیگر دارند. در این مطلب نیز قصد داریم تا به این موضوع یعنی نایلون شیرینگ و تفاوت آن با فیلم استرچ بپردازیم. اما قبل از آنکه در مورد نایلون شیرینگ و تفاوت آن با فیلم استرچ مطالبی را ارائه دهیم ابتدا بهتر است در مورد این دو نایلون اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم و سپس تفاوت‌های هر یک را توضیح دهیم. نایلون شیرینگ از نایلون‌های واکنش پذیر در برابر حرارت می‌باشد که بعد از اعمال حرارت به خوبی کل محصول را در بر می‌گیرد و در بسته بندی محصولات زیادی از جمله لوازم خانگی و غذایی و همچنین دارویی به کار می‌رود. نایلون استرچ از نایلون‌های با عرض زیاد است که توسط دستگاه‌های مخصوص و یا به صورت دستی دور تا دور محصول را به خوبی در بر می‌گیرد و حتی از آن در بسته بندی پالت نیز استفاده می‌شود.

ابعاد بسته بندی از اولین تفاوت‌های میان نایلون شیرینگ و فیلم استرچ

برای اینکه در مورد نایلون شیرینگ و تفاوت آن با فیلم استرچ بیشتر بدانید باید به اولین تفاوت میان این دو اشاره کنیم که مربوط به ابعاد بسته بندی می‌شود. نایلون شیرینگ ها با توجه به اینکه با عرض کمتری تولید و در دسترس قرار می‌گیرند و به همین دلیل برای بسته بندی محصولاتی مورد استفاده قرار می‌گیرند که ابعاد کمتری دارند. نایلون شیرینگ از نایلون‌های شفاف و همچنین با ضخامت کمتر از نایلون‌های استرچ است که از همین رو نمی‌توان آنها را برای بسته بندی محصولاتی که ابعاد بزرگی دارند مورد استفاده قرار داد. هر چند در مواردی ممکن است از این نایلون برای بسته بندی محصولات با ابعاد بزرگ نیز استفاده شود اما اغلب در بسته بندی محصولاتی که ابعاد کوچکی دارند به کار می‌رود. در مقابل نایلون استرچ ها کاملاً متفاوت از نایلون شیرینگ عمل می‌کنند و در بسته بندی با ابعاد بزرگ نیز مورد استفاده فراوانی دارند.

فیلم استرچ

با خرید نایلون شیرینگ و کاربرد آن بسته بندی زیباتری ایجاد خواهد شد

درمطلب نایلون شیرینگ و تفاوت آن با فیلم استرچ باید به یک تفاوت دیگر از این دو نایلون اشاره کنیم که زیبایی ظاهری آنها می‌باشد. خرید نایلون شیرینگ توسط صنایع و تولید کنندگانی انجام می‌شود که علاوه بر بسته بندی محصول و حفظ آن در برابر ضربه‌های کوچک به زیبایی آن نیز اهمیت زیادی می‌دهند. نایلون شیرینگ از نایلون‌های شفاف است و ضخامت کمی نیز دارد که بعد از شیرینگ شدن زیبایی آن نیز چندین برابر خواهد شد که همین موضوع از عمده تفاوت‌های میان نایلون شیرینگ و نایلون استرچ می‌باشد. نایلون شیرینگ ها بعد از اینکه حرارت ببیند کاملاً صاف و بدون چروک می‌شود که زیبایی و جلوه بسیار خوبی را برای محصول بوجود خواهد آورد. در واقع صنایع با خرید نایلون شیرینگ علاوه بر اینکه محصول را در براب خط و خش و آلودگی حفاظت می‌کنند، بسته بندی زیبایی را نیز برای آن بوجود می‌آورند. اما خرید فیلم استرچ توسط صنایع وتولید کنندگانی بیشتر رواج پیدا کرده که به زیبایی بسته بندی محصولات اهمیتی نمی‌دهند و تنها به دنبال حفاظت از محصول تا زمان عرضه به مشتری هستند. فیلم استرچ ها به خوبی دور تا دور محصول را در بر می‌گیرند اما به گونه‌ای نیستند که بتوانند بسته بندی زیبایی را بر ای محصول بوجود آورند.

فیلم استرچ و نایلون شیرینگ در مراحل مختلفی از بسته بندی بکار می‌روند

نایلون شیرینگ ها از جمله نایلون‌های بسته بندی هستند که در مراحل ابتدایی بسته بندی کاربرد دارند. در واقع نایلون شیرینگ ها قبل از آنکه محصول برای بسته بندی نهایی آماده شود بکار برده می‌شوند و می‌توانند ظاهر زیبا و جذابی را برای محصول بوجود آورند. این نایلون‌ها از مقاومت چندانی برخوردار نیستند و به همین دلیل باید درون بسته بندی دیگری قرار بگیرند. به طور مثال زمانی که محصولی با نایلون شیرینگ بسته بندی شد باید درون جعبه و کارتن قرار داده شود و نمی‌توان بدون بسته بندی نهایی آنرا به مکانی دیگر حمل نمود زیرا ممکن است به هر دلیلی آسیب ببیند. اما فیلم استرچ بر خلاف نایلون شیرینگ در بسته بندی نهایی مورد استفاده فراوانی دارد زیرا از ضخامت بالا، قدرت کشسانی بالا و همچنین عرض بیشتری نسبت به نایلون شیرینگ بهره می‌برد که در نتیجه به راحتی برای مرحله نهایی بسته بندی می‌توان از آن استفاده نمود. در صورتی که قصد خرید نایلون شیرینگ و همچنین فیلم استرچ را دارید پیشنهاد می‌کنیم تا شرکت ناب پلاستیک را انتخاب و خرید خود را آن هم از هر نقطه از کشور انجام دهید.

فروش نایلون شیرینگ و فیلم استرچ بصورت غیر حضوری

امروزه فروش نایلون شیرینگ و فیلم استرچ دیگر مانند روش‌های قدیمی انجام نمی‌شود و با توجه به گسترش سیستم‌های ارتباطی از جمله تلفن و اینترنت برخی از شرکت‌ها روش‌های جدیدی را برای فروش این نایلون‌های مناسب برای بسته بندی در نظر گرفته اند که مزیت‌های زیادی را نیز برای مشتری بوجود آورده است. فروش نایلون شیرینگ و فیلم استرچ بصورت تلفنی از روش‌های رایج این روزها می‌باشد که شرکت‌ها با توجه به نیاز مشتری اطلاعاتی کامل را در اختیار او قرار داده و سپس محصول مورد نیاز او را آن هم بدون هیچگونه محدودیت جغرافیایی ارسال می‌کنند. همچنین برخی از شرکت‌ها نیز برای اینکه بتوانند امکان فروش نایلون استرچ را بیش از بیش برای مشتریان خود تسهیل کنند فروش اینترنتی را در نظر گرفته اند که از روش‌های محبوب در کنار روش تلفنی می‌باشد.

تفاوت قیمت نایلون شیرینگ و فیلم استرچ

در آخر نیز در مطلب نایلون شیرینگ و تفاوت آن با فیلم استرچ باید به تفاوت قیمتی این دو اشاره داشته باشیم. قیمت نایلون شیرینگ با قیمت فیلم استرچ یکسان نیست و تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند. قیمت نایلون شیرینگ و فیلم استرچ با یکدیگر متفاوت است اما در این بین این کیفیت هر دو نوع نایلون می‌باشد که در قیمت آنها تأثیر گذار است. نایلون شیرینگ ها و فیلم استرچ ها با کیفیت متفاوتی تولید می‌شوند که اگر کیفیت بالایی داشته باشند در نتیجه از قیمت بالاتری نیز برخوردار خواهند بود.

فیلم استرچ

قیمت نایلون شیرینگ و قیمت فیلم استرچ در شرکت ناب پلاستیک با توجه به این که این شرکت از تولیدکنندگان محصولات بسته بندی نایلونی می‌باشد بسیار مناسب در نظر گرفته شده است و در صورت انتخاب این مجموعه هزینه‌های خود برای خرید محصولات بسته بندی نایلونی را کاهش خواهید داد.

https://naabplastic.com

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

کد خبر 5165880

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha