مجله‌های محراب، امین و کرامت منتشر شد

به همت معاونت جذب و آموزش مجله‌های مجله‌های کرامت، امین و محراب جهت بهره برداری ائمه جماعات، هیئت امنا و خدام مساجد منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، معاونت جذب و آموزش مرکز رسیدگی به امور مساجد استان تهران مجله‌های مجله‌های کرامت، امین و محراب جهت بهره برداری ائمه جماعات، هیئت امنا و خدام مساجد منتشر شد.

در مجله محراب که ویژه ائمه جماعات طراحی و تدوین شده بخش‌های سیاسی اجتماعی، معرفتی و خانواده قرار دارد که در بخش به طور مجزا به افزایش توان معرفتی و بصیرت افزایی، معرفی مساجد شاخص در عملیات محله محور مسجد پایه، نکات مهم در مدیریت مسجد، فقه اجتماعی و همینطور نگاه ویژه به خانواده پرداخته شده است.

در مجله امین که ویژه اعضا هیأت امنا مساجد طراحی و تدوین شده است بخش‌های ویژه مدیریتی اندیشه‌ورزی و پرونده‌های ویژه قرار دارد که در آنها امنا را با نحوه مدیریت مسجد در زمینه‌های مختلف علی‌الخصوص رسانه آشنا می‌کند.

در مجله کرامت که ویژه خدام مساجد طراحی و تدوین شده است نگاه ویژه‌ای به بحث کرونا در مساجد دارد و در این مجله توصیه‌های ویژه جهت رعایت بهداشت در مساجد شده است تا مساجد پاکیزه باشند و همیشه درب آنها به روی نمازگزاران باز باشد.

کد خبر 5170225

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 8 =