ساخت برنامه تلویزیونی مسئله محور با حضور هسته‌های علمی دانشجویی

همدان _ مسئول علمی و پژوهشی بسیج دانشجویی گفت: برنامه مشتاقانه با حضور هسته‌های علمی و پژوهشی بسیج دانشجویی از سیمای همدان پخش خواهد شد.

بهنام محمدی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: بسیج دانشجویی با توجه به اهمیت رویکرد مسئله محوری و جایگاه نظام مسائل استانی و کشوری هسته‌های مسئله محوری را شکل داده است.

وی با بیان اینکه ضریب دادن به ایجاد هسته‌های مسئله محور دغدغه دیگر ما در شکل گیری این هسته‌ها بوده است، افزود: مسئله محوری به یک اقدام هوشمند رسانه‌ای نیاز دارد.

مسئول علمی و پژوهشی ناحیه دانشجویی با اشاره به اینکه از جمله اقدامات، رسانه‌ای کردن نتایج عملکرد هسته‌ها بوده است، افزود: این تولیدات از جمله عکس نوشته، کلیپ و موشن گرافی که فعالیت این هسته‌ها را پوشش می‌دادند مورد توجه قرار گفت.

وی حل مسئله را رویکرد این هسته عنوان کرد و گفت: این هسته‌ها به دنبال احصا مشکلات و ریشه یابی مسائل هستند.

محمدی افزود: این هسته‌ها به ریشه مشکلات می‌پردازند، علت‌ها و پیامدهای آن را احصا و به ارائه راهکار می رسند.

مسئول علمی و پژوهشی بسیج دانشجویی همدان گفت: این هسته‌ها در حوزه‌های مختلف، مخصوصاً بیشتر روی مسائل علمی ورود کردند.

وی ادامه داد: هسته‌های پژوهشی بودند که در بحث مطالبه گری، جهادی، رشد و کادر سازی هم رویکرد حل مسئله‌ای دارند.

وی اضافه کرد: در حوزه مسائل استانی در بخش‌های مختلف اقتصادی، کشاورزی و سیاسی هسته‌های پژوهشی دانشجویی با تنظیم راهکارهای جدی به فعالیت پرداختند.

محمدی با اشاره به ساخت برنامه مشتاقانه با حضور بدنه هسته‌های دانشجویی، ادامه داد: با رایزنی و هماهنگی‌های صورت گرفته قرار شد یک برنامه تلویزیونی ساخته شود و با همکاری صدا و سیما این برنامه به صورت منظم پخش شود.

وی با اشاره به اینکه با توجه به ایام انتخاباتی و نزدیک بودن آن برای دانشجویان این هسته‌های مسئله محور، افزود: تلاش کردیم در قالب یک برنامه تلویزیونی گفت و گو محور بتوانیم از شبکه استانی برای رساندن صدای مطالبه گری دانشجویان بهره ببریم.

کد خبر 5171431

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha