معیارهای انتخاب اصلح برای مردم تبیین شود

بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: باید در راستای تبیین معیارهای صحیح انتخاب برای مردم تلاش شود تا در انتخاب ها، مسائل سیاسی، حزبی، نورچشمی  و روزنامه ای را کنار بگذارند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید علیرضا عبادی ظهر شنبه در دیدار با استاندار خراسان جنوبی بیان کرد: در معادلات بین المللی و مسائل داخلی تجربه های زیادی حاصل شده و همه به این نتیجه رسیدیم که به بیرون نمی توان اتکا کرد.

وی با بیان اینکه می توان با تمام دنیا رابطه داشت اما نباید به هیچ جایی متکی بود، افزود: امروز باید راهکار را در درون جست و جو کنیم.

آیت الله عبادی بیان کرد: با توجه به فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب، تولید، رفع موانع و پشتیبانی دستور العملی مهم بوده که می طلبد مد نظر قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به دغدغه ها و مشکلات برخی از سرمایه گذاران در استان، گفت: پشتیبانی از سرمایه گذاران دارای نتایج مطلوبی در اعتماد سازی و افزایش تولید است.

وی با بیان اینکه اگر از سرمایه گذاری ها حمایت نشود به دلال بازی منحرف می شود، اظهار کرد: رفع موانع و حمایت تولیدات داخلی از اهمیت ویژه ای برخوردار است که باید مورد توجه متولیان قرار گیرد. 

اتکای به بیرون حذف شود

آیت الله عبادی با تاکید بر اینکه تولیدات نباید روی دست تولید کننده بماند، اظهار کرد: همچنین نیاز است تولیدات داخلی با قیمت مناسب به دست مردم برسد.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: اگرچه تاکنون در امر تولید تلخی هایی را تجربه کرده ایم اما عمل به منویات رهبری، توجه به شعار سال جاری و شناسنامه دار کردن تولیدات می تواند میوه شیرینی برای جامعه داشته باشد.

وی با بیان اینکه همچنین باید وعده ها و اتکای به بیرون حذف شود، افزود: از زمانی که پای غربی ها به کشورهای مختلف باز شده، چیزی جز مشکل و از بین بردن زیرساخت ها در بین نبوده است.

آیت الله عبادی ادامه داد: اگر کشورهای اسلامی درست عمل کنند، آقا هستند اما متاسفانه برخی هم نوکری کرده و هم باج می دهند.

تلاش دشمن برای نفوذ در انتخابات

وی با بیان اینکه باید همه متناسب به منافع جامعه خودمان کار و تلاش کنیم، اظهار کرد: آسیب های زیادی بر ما وارد شده که اگر از آن ها درس بگیریم، می تواند برای باقی کشورهای اسلامی الگو باشد.

آیت الله عبادی با اشاره به انتخابات پیش رو بیان کرد: باید در راستای تبیین معیارهای صحیح انتخاب برای مردم تلاش شود تا در انتخاب شان، مسائل سیاسی، حزبی، نورچشمی  و روزنامه ای را کنار بگذارند.

وی با بیان اینکه دنیا به انتخابات ایران چشم دارد، اظهار کرد: دشمن و انسان های شیطان صفت برای نفوذ در انتخابات تلاش می کنند که می طلبد مورد توجه باشد.

کد خبر 5176375

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 7 =