توپ تمدید قرارداد با «میلیچ» در زمین مدیرعامل استقلال

باوجود اعلام آمادگی «هرویه میلیچ» مدافع کُروات استقلال برای تمدید قرارداد، هنوز این اتفاق از سوی باشگاه رخ نداده است.

به گزارش خبرنگار مهر، هرویه میلیچ در فصل جاری حکایتی متفاوت از فصل گذشته با استقلالی‌ها دارد و تکلیف او برای ادامه همکاری با این تیم هنوز مشخص نشده است.

باوجود اینکه باید میلیچ را یکی از بازیکنان خارجی خوب در تاریخ باشگاه استقلال و یکی از بهترین‌های دو فصل اخیر فوتبال ایران دانست، اما وی در این فصل با فراز و نشیب‌هایی همراه بوده و حتی در یک مقطع ۱۰۵ روزه هم از ترکیب این تیم کاملاً دور بود و بازی‌های زیادی را از دست داد.

این مدافع کروات که از سال پیش تاکنون بارها علاقه اش به استقلال را نشان داده و با اینکه بارها امکان فسخ یکطرفه برای او وجود داش ته، دست به این کار نزده و هواداران استقلال هم علاقه خاصی به او دارند، به شکل علنی و بارها آمادگی خودش را برای تمدید قرارداد با باشگاهش اعلام کرده که این مهم هنوز به وقوع نپیوسته است.

حجت نظری عضو و سخنگوی هیات مدیره استقلال در آخرین نشست خبری آنلاین خود در پاسخ به سئوالات خبرنگاران در این رابطه صحبتهایی را بیان کرد که می‌توان روی آن تامل کرد.

هرویه میلیچ

این عضو هیات مدیره استقلال در این خصوص گفت: «این مورد خیلی طولانی شده است. در باشگاه دو بخش سیاست گذاری و اجرا داریم که سیاست گذاری بر عهده هیات مدیره و اجرا بر عهده مدیر عامل است. ما در یکی از جلسات سال ۹۹ هیات مدیره مصوب کرد که میلیچ به ایران برگردد؛ بعد از آن آقای عبدیان مبلغ پیش پرداخت میلیچ را به باشگاه داد و هیات مدیره بستر را کاملاً برای تمدید قرارداد آماده کرد. امیدوارم آقای مددی به روند این کار سرعت ببخشد و کارهای نهایی انجام شود تا قرارداد این بازیکن را تمدید شده بدانیم.»

در لابلای نکاتی که نظری در خصوص میلیچ عنوان می‌کند، یک جمله کلیدی وجود دارد. نظری در بخشی از صحبتهایش با صراحت گفته: «هیات مدیره هر کاری لازم بوده برای عقد قرارداد میلیچ انجام داده و بستر را فراهم کرده» و سپس می‌گوید: «انتظار داریم مدیرعامل باشگاه به روند این کار سرعت ببخشد».

برای تمدید قرارداد یک بازیکن با باشگاه، چهار رکن وجود دارد. رکن اول تمایل سرمربی به تمدید این بازیکن، رکن دوم رضایت بازیکن برای تمدید، رکن سوم آمادگی هیات مدیره و تامین مبلغ مورد نیاز و رکن چهارم امور اجرایی عقد قرارداد که برعهده مدیرعامل است.

در مورد میلیچ، این بازیکن با صراحت علاقه و آمادگی‌اش را برای تمدید اعلام کرده است. سخنگو و عضو هیات مدیره نیز به صراحت از آمادگی و تامین منابع لازم برای این منظور در یک نشست خبری رسمی صحبت کرد و تنها می‌ماند عملی کردن این موضوع که آن هم به مدیرعامل باشگاه باز می‌گردد. یا به عبارتی در مورد تمدید قرارداد میلیچ، توپ در زمین مدیرعامل باشگاه است؛ مگر آنکه فرهاد مجیدی با تمدید قرارداد او مخالف باشد که با توجه به کیفیت بازی، تجربه و اخلاق حرفه‌ای میلیچ، چنین چیزی بسیار بعید است.

کد خبر 5183271

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 4 =