لزوم ارتباط سامانه حمایت از زندانیان با سامانه اشتغال

سخنگوی قوه قضاییه گفت: سامانه حمایت از خانواده زندانیان باید با سامانه اشتغال مرتبط شود و برای اینکه ارتباطات، حداکثری شود از درآمدهای خود زندانی در حوزه اشتغال به خانواده‌هایشان کمک کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر، غلامحسین اسماعیلی عصر امروز در مراسم رونمایی از سامانه حمایت از خانواده زندانیان که در محل سازمان زندان‌ها برگزار شد، اظهار کرد: کار زندان‌بانی دگرخواهی است، ما آمده ایم در حوزه زندان بانی برای خدمت به دیگران نه برای جلب منفعت، چه برای خدمت به زندانی، چه خدمت به خانواده زندانی و چه سایر شهروندان.

وی افزود: آنچه که امروز از ماه مبارک رمضان و از فرصت زیبا و مهیای ماه رمضان همه مؤمنان مأمور به انجام آن برای رسیدن به تقوا است در سازمان زندان‌ها بیشتر از هرجای دیگر است.

اسماعیلی بیان کرد: عبور از خود، گذشت از خود، خدا خواهی و دگر خواهی جزو اولویت کاری ما در سازمان زندان‌ها است.

سخنگوی قوه قضائیه گفت: بهترین مسیر برای رسیدن به تقوا در ماه رمضان خدمت در سازمان زندان‌ها است.

وی گفت: ما به دنبال خیرخواهی و نجات زندانیان هستیم که اگر زندانی این مهم را متوجه شود ما به هدفمان رسیده ایم.

اسماعیلی تصریح کرد: زندان کوچه بن بستی است که راه فرار ندارد اما راه برگشت دارد، زندان آخر دنیا نیست و راه برگشت دارد و باید بستر و شرایط را برای زندانی فراهم کرد.

سخنگوی قوه قضائیه بیان کرد: اینکه زندانی ببینید ما پیگیر تعیین و تکلیف و روشن شدن وضعیت آن هستیم مانند کاری که در طرح پایش زندانیان انجام شد، ضروری و مهم است.

وی گفت: سامانه حمایت از خانواده زندانیان باید با سامانه اشتغال مرتبط شود و برای اینکه ارتباطات، حداکثری شود از درآمدهای خود زندانی در حوزه اشتغال به خانواده‌هایشان کمک کنیم و همیشه چشممان به کمک‌های خیران نباشد.

اسماعیلی ادامه داد: اگر اشتغال زندانیان به ۸۰ درصد رسید کمک به خانواده زندانیان هم باید به ۸۰ درصد برسد.

کد خبر 5189428

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha