عزم جدی رسانه‌های استان قزوین برای تحقق شعار سال و حمایت از تولید

قزوین - رئیس خانه مطبوعات گفت: عزم جدی و تمایل در رسانه‌های استان وجود دارد که بتوانند تکلیف خود را در این شرایط سخت اقتصادی در بخش تولید برای تحقق شعار سال به انجام برسانند.

به گزارش خبرنگار مهر جابر خرم نیا ظهر دوشنبه در کارگروه حمایت از تولید که در سالن جلسات استانداری قزوین برگزار شد با بیان اینکه رسانه‌ها در فضای تحقق شعار سال مأموریت و تکلیف ویژه و حساسی برعهده دارند اظهار کرد: این عزم جدی و تمایل در رسانه‌های استان وجود دارد که بتوانند تکلیف خود را در این شرایط سخت اقتصادی در بخش تولید به انجام برسانند.

رئیس خانه مطبوعات استان قزوین با بیان اینکه در سال گذشته اخبار امیدبخش و در عین حال مطالبه‌گرانه از رسانه‌ها در ارتباط با موضوع جهش تولید منتشر شد که جای تقدیر دارد، افزود: در این باره باید گفت در زمینه برگزاری جلسات و اجرای امور در شورای اقتصاد مقاومتی دادگستری، جای خالی رسانه حس می‌شود.

وی تأکید کرد: حضور رسانه‌ها در بازدیدهای دستگاه قضائی از واحدهای تولیدی امکان استفاده از ظرفیت رسانه‌ها در امر پشتیبانی و شناسایی واحدها را فراهم خواهد کرد و دستگاه قضائی در چنین جلسات و نیز بازدیدهایی از واحدها می‌تواند واحدهای تولیدی و رسانه‌ها را در مسیر مطالبه‌گری رفع موانع متصل کند و اتصال این دو بخش به یکدیگر اثر ماندگاری در استان ایجاد خواهد کرد.

خرم نیا ادامه داد: همچنین با توجه به همکاری و مشارکت اثرگذار رسانه‌های برخط با پارک علم و فناوری و دیگر بخش‌ها چه بسا مشکلات دیگری نیز از واحدهای مشکل‌دار از همین طریق حل شود و رسانه‌ها بتوانند با متصل کردن واحدهای فناور به بخش‌های دیگر در جهت جهش تولید گام بردارند.

وی در پایان با اشاره به اینکه جای خالی رسانه‌ها همچنین در جلسات اقتصاد مقاومتی احساس می‌گردد،
یادآور شد: گلایه‌ای هم اصحاب رسانه از عدم دسترسی به آقای رئیس کل دادگستری و دادستان محترم دارند و متأسفانه جهت انجام گفت و گو و مصاحبه در موضوعات مورد نیاز به در بسته می‌خورند.

کد خبر 5193105

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 1 =