بصیرت افزایی برای تبیین دستاوردهای انقلاب ضروری است

ساری- دبیر جبهه همبستگی ملی نیروهای انقلاب اسلامی (همنا) در مازندران حفظ اصول انقلاب اسلامی را امری خطیر دانست وگفت: روشنگری و بصیرت افزایی برای تبیین دستاوردهای انقلاب ضروری است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد تقی حسین زاده عصر پنجشنبه در مراسم افتتاح دفتر جبهه همبستگی ملی نیروهای انقلاب در ساری با اشاره به اصول و اهداف عالیه انقلاب اسلامی بر بازگشت پذیری نیروهای انقلاب به اصل انقلاب تاکید کرد و گفت: بازگشت پذیری به اصل انقلاب اسلامی و تسریع ساختن آرمان‌های والای امام راحل وظیفه همه نیروهای انقلاب اسلامی است.

وی افزود: امروز با این همه هجمه‌های بی خردانه استعمارگران و دشمنان دین اسلام و انقلاب اسلامی ایران، حفظ اصول و اهداف عالیه انقلاب اسلامی امری خطیر است و باید در راستای تثبیت ارزش‌های انقلاب اسلامی و تبیین دستاوردهای عظیم و بی شمار این انقلاب در بطن جامعه به ویژه نسل چهارم انقلاب اسلامی روشنگری و بصیرت افزایی کرد.

دبیر همنای مازندران، حفظ وحدت و انسجام سیاسی احزاب در مازندران را از رویکرد این جریان انقلابی و سیاسی دانست و اظهار داشت: جبهه همبستگی ملی نیروهای انقلاب اسلامی مازندران به دنبال سهم خواهی مردمی با رویکرد مطالبه گری از مسئولان در جهت بهبود وضعیت اقتصادی مردم است و باید در تحقق این خواسته مردمی، احزاب سیاسی وحدت و انسجام لازم در همه زمینه را حفظ کنند.

همچنین تیمور داداشی دبیر همنای شهرستان ساری نیز با بیان اینکه ماهیت انقلاب اسلامی ایجاد تمدن نوین اسلامی بود افزود: ماهیت انقلاب اسلامی شروع یک نگاه جدید و تمدن نوین اسلامی و انسانی در جهان با توجه به همه جنبه‌های نیاز مادی و معنوی بشر بوده است و قطعاً در این مسیر فراز و نشیب‌ها و مشقت‌هایی وجود دارد که بخشی بر گرفته از نقاط ضعف درایت و مدیریت مجریان و قسمت دیگر ناشی از کینه توزی های استکبار جهانی است.

وی افزود: رکن اصلی اقتدار انقلاب حضور و مشارکت مردم در صحنه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی است.

کد خبر 5200913

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 1 =