فلسطین محوری‌ترین مسئله عالم اسلام

کرج - معاون فرهنگی تبلیغی اداره کل تبلیغات اسلامی استان البرز با بیان اینکه فلسطین محوریترین مسئله عالم اسلام است، گفت: پرچم فلسطین در هیئت‌های مذهبی البرز به اهتزاز در می‌آید.

حجت‌الاسلام محمدمهدی محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در خصوص روز جهانی قدس، اظهار کرد: امروز فلسطین محوری‌ترین مسئله عالم اسلام است نه‌تنها محوری‌ترین مسئله عالم اسلام است، بلکه موضوع فلسطین محوری‌ترین مسئله آزادی خواهان جهان است.

وی بیان کرد: اسرائیل نماد جرثومه فساد و استکبار عالم است به همین منظور تمام آزادی‌خواهان جهان امروز خواستار آزادی فلسطین و فلسطینیان از چنگال رژیم غاصب صهیونیست هستند.

معاون فرهنگی تبلیغی اداره کل تبلیغات اسلامی استان البرز با بیان اینکه امروز استکبار جهانی پشت سر اسرائیل ایستاده‌اند، تصریح کرد: اما اتفاقاتی که در جهان شکل می‌گیرد، شکل‌گیری گروه‌های مقاومت، گروه‌های حامی فلسطین و دست قدرت الهی موجب شده روز به روز اسرائیل ضعیف‌تر و آرام آرام در آستانه نابودی اسرائیل صدای خورد شدن این رژیم غاصب را می‌شنویم.

اتحاد مسلمانان برای ادامه مسیر آزادسازی فلسطین ضروری‌تر از هر زمانی است

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم به‌زودی زود با همبستگی و اتحاد مردم مسلمان و آزادی‌خواهان جهان شاهد آزادی فلسطین از چنگال استکبار جهانی و اسرائیل خون‌خواه باشیم.

محمدی با اشاره به اهمیت نقش مسلمانان در نابودی اسرائیل، گفت: پرچم‌دار مبارزه با اسرائیل عالم اسلام و مسلمانان هستند، امروز جریان مقاومت فارغ از اینکه حکومت‌هایشان با مسلمانان همراهی دارند یا نه، جریان مقاومت را در منطقه ایجاد کرده است و این اتفاقاتی که رخ می‌دهد و ترسی که در عالم مجموعه استکبار جهانی دارد، نشانگر این است که مقاومت شکل گرفته و به سر منزل مقصود خود می‌رسد.

وی با بیان اینکه قطعاً اتحاد مسلمانان برای ادامه مسیر آزادسازی فلسطین ضروری‌تر از هر زمانی است، اظهار کرد: امیدواریم با همبستگی و اتحاد هم حکومت‌هایی که موافق هستند و برخی حکومت‌های خودفروخته عالم اسلام که خود شأن را به آمریکا و اسرائیل فروختند، آنها را هم مجبور خواهند کرد که از مسیر غلطی که می‌پیمایند برگردند همچنین این همبستگی نیز، باعث تسریع در نابودی اسرائیل می‌شود و به تشکیل قدس شریف به محوریت مردم فلسطین منجر خواهد شد.

معاون فرهنگی تبلیغی اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان البرز با بیان اینکه امسال به دلیل گسترش بیماری کرونا راهپیمایی روز جهانی قدس برگزار نمی‌شود، تصریح کرد: اما امشب مراسم‌های متعدد مذهبی با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی توسط هیئت‌های مذهبی، تکیه‌ها و حسینیه‌های استان البرز به یاد مردم مظلوم فلسطین و شهدای مظلوم فلسطین برپا می‌شود.

پرچم فلسطین در هیئت‌های مذهبی البرز به اهتزاز در می‌آید

وی با بیان اینکه پرچم فلسطین و عکس شهدای مقاومت بر سردر هیئت‌های مذهبی استان البرز نصب می‌شود، خاطرنشان کرد: در این مراسم شعار مرگ بر اسرائیل و آمریکای غاصب سر داده می‌شود و اعلام همبستگی می‌شود با مردم مظلوم فلسطین و انسجام اهل اسلام برعلیه اسرائیل بیان می‌شود.

محمدی با بیان اینکه همچنین پرچم فلسطین به اهتزاز در می‌آید و پرچم رژیم غاصب اسرائیل در این مراسم به آتش کشیده می‌شود، گفت: سخنرانان حول محور روز قدس، فلسطین و مبارزه با استکبار جهانی صحبت می‌کنند.

وی با اشاره به دیگر اقدامات هیئت‌های مذهبی در روز جهانی قدس، ادامه داد: در فضای مجازی هشتگ فلسطین نزدیک هستیم توسط هیئت‌های مذهبی، مجموعه‌های مداحان و کانون‌های فرهنگی تبلیغی بسط و گسترش داده می‌شود.

معاون فرهنگی و تبلیغی اداره کل تبلیغات اسلامی استان البرز متذکر شد: همچنین پرچم فلسطین در مساجد استان و نقاط مختلف شهر به اهتزاز در می‌آید و پرچم رژیم غاصب صهیونیست به آتش کشیده می‌شود.

کد خبر 5205942

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 14 =