تسویه مطالبات مراکز غیردولتی و دانشگاهی تا پایان آذر ۹۹

معاون توسعه، مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت، از پرداخت وتسویه مطالبات مراکز غیردولتی و دانشگاهی تا پایان آذر سال ۹۹ خبر داد.

یه گزارش خبرگزاری مهر، حسین رنجبران در خصوص آخرین وضعیت پرداختی‌ها گفت: در حال حاضر پرداختی‌ها به مراکز و مؤسسات دولتی و دانشگاهی بابت تسویه تا پایان مهر انجام شده است، ضمن اینکه مطالبات مراکز غیر دولتی، دانشگاهی در قالب بیمارستان‌ها تسویه تا پایان آذرماه صورت گرفته است.

معاون توسعه، مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت، با بیان اینکه تسویه مطالبات داروخانه‌ها نیز تا پایان آذرماه انجام شده است افزود: پرداخت مطالبات سایر موارد هم تا پایان آذرماه سال ۹۹ توسط بیمه سلامت انجام شده است، البته پرداختی‌ها برای دیالیز تا پایان دی ماه و برای نظام ارجاع علی الحساب فروردین و اردیبهشت نیز پرداخت شده است.

وی تاکید کرد: پرداختی‌ها برای خسارت متفرقه نیز بر اساس اسناد اخذ شده تا اول اردیبهشت سال جاری انجام شده است، در بحث پزشک خانواده شهری ۸۰ درصد علی الحساب لغایت تا پایان اسفند و تسویه برای ۹ ماه سال ۹۹ صورت گرفته است.

رنجبران اظهار داشت: همچنین پرداخت مطالبات برای پزشک خانواده روستایی ۸۰ درصد علی الحساب لغایت پایان اسفند و تسویه ۳ ماهه چهارم سال ۹۹ درحال انجام است، برای نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیکی نیز فروردین سال جاری پرداخت صورت گرفته است، خوشبختانه درباره نسخه پیچی الکترونیکی علی الحساب اردیبهشت هم برای پزشکان پرداخت شده است.

کد خبر 5209375

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 7 =