عملکرد کاندیداها باید با شفافیت بررسی شود

شهرکرد- دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان چهارمحال و بختیاری با تأکید بر ضرورت بررسی شفاف عملکرد کاندیداها، گفت: ورود خبرگزاری مهر به چالش شایستگی و کمک قابل تقدیر است.

مهدی حامدی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه نقش رسانه‌های جمعی و خبرگزاری‌های استانی در معرفی داوطلبان انتخابات می‌تواند تأثیر گذار باشد، اظهار داشت: مردم به رسانه‌ها اعتماد دارند و اگر رسانه‌ها بتوانند در مسیر معرفی داوطلبان شایسته حرکت کنند اقدامی ارزشمند انجام داده اند.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به طرح «جنبش ازما» با همکاری خبرگزاری مهر، اظهار داشت: آگاهی مردم در زمینه داوطلبان انتخابات بسیار تأثیر گذار است و رسانه‌هایی که بتوانند در این مسیر حرکت کنند اقدامی مفید و مؤثر داشته اند.

عملکرد کاندیداها باید با شفافیت بررسی شود

وی ادامه داد: این جنبش نیز با توجه به اینکه در زمینه افزایش آگاهی مردم از داوطلبان و برنامه‌های آنها است می‌تواند گامی مؤثر و مفید از سوی رسانه باشد و این مهم ارزشمند است.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: فضای مجازی اگر درست مدیریت شود و اطلاعات و موارد داوطلبان بر اساس مطالبات مردم به دست مردم برسد، بسیاری از مشکلات در زمینه انتخاب فرد اصلح حل می‌شود.

وی ادامه داد: بررسی جریان‌های سیاسی و عملکرد آنها در دوره‌های گذشته نیز از دیگر مواردی است که مردم باید در انتخاب افراد در انتخاب به آن توجه کنند.

وی افزود: از دلایل نارضایتی مردم در بحث انتخابات عملکرد ضعیف افراد انتخاب شده در انتخابات گذشته شوراهای اسلامی شهر و روستا و عملکرد ضعیف دولت به شمار می‌رود.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان چهارمحال و بختیاری ادامه داد: مردم باید عملکردها را در دوره‌های گذشته بررسی کنند و وعده‌های داوطلبان را مورد توجه و بررسی قرار دهند که آیا قابلیت اجرایی دارد.

وی گفت: مشکلات شهرها باید توسط داوطلبان بررسی شود و راهکارهای آنها برای حل مشکلات شهر توسط داوطلبان بیان شود و مردم با بررسی راهکارها به انتخاب افراد شایسته بپردازند که این مهم با همکاری رسانه‌ها محقق می‌شود.

حامدی با بیان اینکه کارگروهی برای معرفی داوطلبان اصلح در انتخابات شوراها در این شورا ایجاد شده است، گفت: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان چهارمحال و بختیاری نیز طرحی دارد که داوطلبانی که خود را در جریان انقلاب می‌دانند، می‌توانند برنامه‌ها و رزومه خود به این شورا در استان اعلام کنند تا بررسی شود و در صورت کسب شایستگی در لیست این شورا برای انتخابات قرار گیرند.

لازم به ذکر است خبرگزاری مهر با همکاری جنبش ازما چالش شفافیت کاندیداهای شورای شهر را راه اندازی کرده است و با اجرای این چالش رأی دهندگان می‌توانند با آگاهی بیشتر نسبت به انتخاب اعضای شورای شهر و روستا اقدام کنند.

کد خبر 5213987

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 2 =