شفافیت داوطلبین مردم را به انتخابات دلگرم می‌کند

قزوین - دبیر انجمن اسلامی کارخانجات استان قزوین با بیان اینکه حل مشکلات مردم در گرو رفتار شفاف با مردم است گفت: شفافیت داوطلبین مردم را به انتخابات دلگرم می‌کند.

امیر رضایی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص تأثیر شفافیت در انتخابات عنوان کرد: برای انتخابی صحیح شفافیت نامزدها امری لازم بوده و باعث اعتماد مردم می‌شود و اگر عملکرد داوطلبین با آگاهی و شفافیت باشد مسائل و مشکلات مردم و مشکلات شهر حل خواهد شد بنابراین شفافیت مردم را نسبت به انتخابات دلگرم می‌کند.

دبیر انجمن اسلامی کارخانجات با اشاره به اثر مطالبه گری بر شفافیت نامزدها بیان کرد: شفافیت برای انتخاب اصلح مردم در انتخابات شورای شهر مؤثر است به این علت که مردم عملکرد فرد را می‌بینند و به آن‌ها امیدوار می‌شوند.

وی ادامه داد: مردم به این علت در انتخابات شرکت می‌کنند تا توقعاتی که از منتخب دارند عملی شود و همچنین وقتی شفافیت به وجود بیاید مردم به فرد ناکارآمد و بی‌برنامه رأی نمی‌دهند چرا که برنامه و عملکرد افراد را به صورت شفاف نظارت کرده‌اند.

رضایی تاکید کرد: وظیفه رسانه‌ها کمک به مردم برای انتخاب صحیح است و حتی می‌توانند به داوطلبین در راستای کاهش هزینه تبلیغات کمک کنند که نامزدها وامدار افرادی که در آینده سهم‌خواهی می‌کنند نشوند

وی در پایان یادآور شد: نقش رسانه‌ها زیاد است و پویش "ازما" حرکت خوبی است که می‌تواند افراد ظاهرنما و ریاکار را که باطن درستی ندارند به مردم نشان دهد.

کد خبر 5224424

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha