بیعت مجدد مردم با نظام جمهوری اسلامی صندوق رأی است

ایذه - امام جمعه شهرستان ایذه گفت: با حضور مردم پای صندوق‌های رأی این تأیید از ناحیه مردم نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران صورت می‌گیرد و این بیعت مجدد از ناحیه مردم محقق خواهد شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید میثم موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، حضور حداکثری مردم را در انتخابات مهم برشمرد و بیان کرد: این حضور یک انسجام و اتحاد بی‌نظیر ملی است زیرا مشارکت حداکثر پای صندوق رأی وحدت، انسجام و همدلی را در سرتاسر کشور به وجود می‌آورد؛ بنابراین هرگاه در کشور یک اتحاد سیاسی، فرهنگی، انقلابی توسط مردم، مسئولان، نسل جدید، نسل قدیم به وجود بیاید این اثرات خودش را به مراتب روی مسائل ضروری کشور از جمله مسائل سیاسی، اقتصادی خواهد گذاشت.

وی، ثمره دوم حضور حداکثری مردم را نزدیک‌تر شدن و ارتباط مردم با نظام جمهوری اسلامی دانست و تصریح کرد: هزینه‌های بسیار سنگینی داده شده تا نظام جمهوری اسلامی به وجود آمده است؛ خون شهدا، ایثار ایثارگران، جهاد مجاهدان، ایستادگی علما و… باعث شده تا کشور ما بعد از چهل سال به گام دوم انقلاب برسد.

وی افزود: این نظام تقویت نمی‌شود مگر با حضور مردم و بهترین زمان حضور مردم و تقویت مردم نسبت به نظام جمهوری اسلامی، صندوق‌های رأی است چرا که حضور حداکثری مردم می‌تواند در منطقه و حتی در بین الملل مثمر ثمر است به خصوص آن زمانی که کشور ما از ناحیه استکبار جهانی یک فشار حداکثری را در واقع تحمل کرده و دشمن در حال فشار حداکثری است؛ بنابراین با حضور مردم پای صندوق‌های رأی این تأیید از ناحیه مردم نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران صورت می‌گیرد و این بیعت مجدد از ناحیه مردم محقق خواهد شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی تأکید کرد: کشوری که مردم آن پای صندوق‌های رأی بیایند به ویژه کشوری که بنای آن بر رأی مردم و حضور مردم و مجاهدت مردم از اول بوده است این کشور دارای یک ریشه و اساس و عقبه بسیار قوی خواهد شد؛ زمانی این فشار حداکثری خنثی و بی‌اثر خواهد شد که دشمن احساس کند مردم پای نظام اسلامی هستند که دشمن تاکنون این‌گونه احساس کرده است و دشمن به اطمینان رسیده که مردم کشور ما پشت نظام و کشورشان هستند و پشت آن را خالی نخواهند کرد.

وی عنوان کرد: اگر مردم در مورد مسائل اقتصادی و معیشتی گله‌ای دارند به حق است اما مردم مشکل را به اصل نظام اسلامی ارتباط ندهند بلکه ین امور به ضعف مسئولان به خصوص دولت‌هایی که مجری مسائل اقتصادی هستند، ارتباط دارد؛ بنابراین اگر مسئولان تفکرشان، فعالیتشان، عزل و نصب‌ها و حب و بغض‌هایشان انقلابی باشد به طبع آن رضایت مردم حاصل می‌شود.

امام جمعه شهرستان ایذه در مورد اینکه اگر حمایت، رأی و پشتیبانی مردم پشت سر مسئولان باشد آنها می‌توانند با دستی پر پای میز مذاکرات بنشینند، افزود: دشمنان با وضع تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی تلاش می‌کنند که مردم را از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فاصله دهند.

وی گفت: مردم ما باید مسئله حضور پای صندوق‌های رأی و در خصوص انتخاب شخصی که می‌خواهد سکان اجرایی کشور را به دست بگیرد، دقت به خرج بدهند زیرا این شخص می‌خواهد با تفکرات و برنامه‌اش و تیم اقتصادی، فرهنگی و سیاسی کشور را چهار سال اداره کند و باید دقت کنیم که این امانت عظیم را به چه کسی خواهیم سپرد؛ بنابراین وظیفه همه ما در این زمینه سنگین است.

کد خبر 5226239

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 15 =