مردم به صحنه می‌آیند/ افزایش مشارکت با ایجاد شور انتخاباتی

بوشهر- نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم مثل همیشه حضوری گسترده و پرشور در انتخابات پیش رو خواهند داشت.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالکریم جمیری عصر پنجشنبه در نشست رؤسای ستادهای شهرستانی و کمیته‌های استانی ستاد انتخابات شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی اظهار داشت: به طراحی‌های دشمن در خصوص کاهش مشارکت مردم در انتخابات توجه نکنید، نگران وضع فعلی نباشید، با ایجاد شور انتخاباتی مردم به میدان می آیند.

وی اضافه کرد: این توطئه‌ها و ترفندها آسیبی به جبهه انقلاب نخواهد داشت و طبق فرمایش قرآن کریم، برای رضای خدا کارکنیم قطعاً خدا دل‌ها را همراه خواهد کرد.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این رفراندم بسیار بزرگی در تأیید نظام جمهوری اسلامی است برای افزایش مشارکت مردم و افزایش آرای کاندیدای جبهه انقلاب تمام تلاش خود را به کار ببندید.

وی افزود: اگر دولت ارزشی و انقلابی و ولایتمدار به معنای حقیقی شکل پیدا کند بسیاری از مشکلات ما به طور طبیعی حل خواهد شد، قطعاً دشمن اگر ببیند دولتی ارزشی در کنار مجلس انقلابی و قوه قضائیه همراه تحت اوامر رهبر معظم انقلاب شکل گرفته است در برابر این نظام تسلیم خواهد شد.

جمیری تصریح کرد: فلسفه شکل گیری شورای ائتلاف این بود که زمانی که ما به یک کاندیدای واحد با همه ظرفیت‌های انقلابی و ارزشی می رسیم همه پای کار بیایند و برای پیروزی جریان ارزشی و انقلابی تلاش کنند.

وی ادامه داد: در این دوره هم ما شاهد بودیم بالا بردن پرچم شورای ائتلاف و بقا و دوام این نفس این تشکیلات و حفظ این تشکیلات و حمایت از کاندیدای جبهه انقلاب تحت لوای این پرچم بسیار ارزشمند و راهگشاست.

مردم با همه توان دارند ایثار می‌کنند

این نماینده مجلس با تقدیر از کسانی که در سراسر استان برای استحکام و انسجام این تشکیلات زحمت کشیدند خاطرنشان کرد: امیدوارم این تجربه‌ای باشد که مثل سنوات قبل ساختار را از دست ندهیم و به کسانی که برای دستیابی به مطامع و اهداف خود ساختار تشکیلات را به هم می‌زنند اجازه جولان ندهیم.

وی تاکید کرد: این تشکیلات را باید ارتقا بدهیم تا بعد از استقرار دولت ارزشی در کنار آن، با حمایت و نقد دولت بتوانیم به نظام و انقلاب کمک کنیم. همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند ما به کار تشکیلاتی و نظام مند نیازمند هستیم و در آینده بیشتر نیاز خواهیم داشت.

جمیری بیان کرد: ما در این انتخابات شرایط واقعاً ویژه و منحصر به فردی داریم که نباید با طیب خاطر منتظر نتیجه باشیم؛ اولاً شرایط اقتصادی مردم بسیار سخت و گران و غیرقابل تحمل است، مردم با همه توان دارند ایثار می‌کنند و از نظام در برابر مسئولانی که قصد تخریب نظام را دارند دفاع می‌کنند.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: مردم شرایط ویژه ای دارند، همه زندگی برایشان سخت شده و هم امید و اعتمادشان به مسئولین را از دست داده‌اند.

وی ادامه داد: ما در شرایطی قرار داریم که اگر دقت کنیم به دو لحاظ می‌توانیم این مشکل را جبران کنیم و اعتماد از دست رفته را برگردانیم و اگر خدای نکرده اشتباه محاسباتی داشته باشیم و این فرصت را از دست بدهیم قطعاً بعداً برای ما قابل جبران نخواهد بود.

این انتخابات ریسک بسیار بالایی دارد

جمیری افزود: این انتخابات ریسک بسیار بالایی دارد و باید به گونه‌ای عمل کنیم که قطعاً منتج به نتیجه شود. شخصیتی که امروز ما داریم از او دفاع می‌کنیم یکی از سرمایه‌های بزرگ و ارزشمند این نظام است. سابقه اجرایی بسیار خوبی دارد، همه اعتراف می‌کنند که بهترین شخصی است که تاکنون قوه قضائیه را اداره کرده است،

وی گفت: چنین شخصیتی با این قوت و توان اجرایی و نگاه فساد ستیز و ولایتمدار و همه خصوصیاتی که امروز نظام به آن نیاز دارد، به میدان آمده است، لذا حمایت و معرفی این شخصیت و موفقیت ایشان در انتخابات وظیفه همه نیروهای جبهه انقلاب است.

جمیری اظهارد اشت: در کنار قوه قضائیه امروز مجلسی داریم که نمره قبولی از مقام معظم رهبری دریافت کرده است و مجلسی است که می‌تواند حلال مسائل و مشکلات مردم باشد. اگر این مجلس و قوه قضائیه در کنار دولتی با ریاست آیت الله رئیسی قرار بگیرد و این سه ضلع تکمیل بشود موفقیت قطعی در حل مسائل و مشکلات خواهیم داشت.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شاید اولین بار در تاریخ انقلاب باشد که دولت، مجلس و قوه قضائیه همسو و توانمند بتوانند زیر نظر مقام معظم رهبری ایفای نقش کنند.

وی بیان کرد: اگر در این مقطع نتوانیم از این فرصت استفاده کنیم، این مجلس هم کارآمدی لازم را نخواهد داشت. باید دولت قوی با رئیس جمهور جامع و ولایتمدار با رأی بالا روی کار بیاید تا در کنار قوه قضائیه و مجلس انقلابی چالش‌ها و مشکلات را از پیش روی مردم و نظام بردارد.

جمیری افزود: همه کاندیداهای جبهه انقلاب در میدان انتخابات ذیصلاح هستند ولی به نظر ما حضرت آیت الله رئیسی اصلح است و ما باید با تمام توان ایشان را به جامعه معرفی کنیم و در برابر کسانی که عناد دارند از ایشان دفاع کنیم.

کد خبر 5227376

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 7 =