آمریکا و رژیم صهیونیستی رو به افول هستند

ساری- مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا با بیان اینکه آمریکا و رژیم صهیونیستی وضعیت اسفباری دارند، گفت: افول آمریکا نزدیک است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام غلامحسن تسخیری پیش ازظهر چهارشنبه در نشست بصیرتی در سالن غدیر با اشاره به اینکه طبق یافته‌های اندیشمندان آمریکایی، مغز دنیا آنان و قلب دنیا خاورمیانه است، افزود: آنها با دو شعار تغییر و ما می‌توانیم در صدد هستند قلب دنیا را تسخیر کنند.

وی با اظهار اینکه تغییر در منطقه و سران خاورمیانه از جمله راهبردهای آنان است، گفت: تصرف خاورمیانه با یکسر موانعی روبرو بوده که یکی از مهمترین موانع آن انقلاب اسلامی است زیرا معتقدند خاورمیانه قلب دیگری به نام ایران اسلامی دارد.

وی گفت: ایران اسلامی دارای قدرتی است که دشمنان سرسخت دنیا، آن را به عنوان یک چالش فراروی خود می‌دانند و اعتقاد دارند اگر ایران را بتوانیم سر جای بنشانیم، منطقه خاورمیانه در اختیار آنان قرار می‌گیرد.

حجت الاسلام تسخیری با اظهار اینکه ذخایر موجود در خاورمیانه بی نظیر است، گفت: متأسفانه امروز عده‌ای در بیرون و درون فریاد می‌زنند تا پای صندوق‌های رأی حاضر نشویم، زیرا قصد دارند ایران قوی را ضعیف و بی پشتوانه معرفی کنند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا یادآور شد: ۲۱ از سال طرح آمریکایی‌ها مبنی بر تصرف قلب دنیا و خاورمیانه می‌گذرد، افزود: طی این سال‌ها جنگ‌های زیادی به راه انداختند و امروز در کشورهای منطقه جز ایران امنیت وجود ندارد.

وی گفت: غربی‌ها قریب ۱۷ میلیون مقاله نوشته شد مبنی براین که آمریکا در حال افول و وضعیت آن اسفبار است و امروز رژیم صهیونیستی نیز وضعیت اسفباری دارد.

وی با اظهار اینکه آمریکایی‌ها قصد دارند انقلاب اسلامی را از بین ببرند، گفت: در حال حاضر به شدت درحال تبلیغ هستند که مردم پای صندوق‌های رأی حضور پیدا نکنند تا از سوی دیگر مدیران ضعیف، ناتوان و غرب گرا و با اندیشه برون نگر بتوانند اهداف خود را در درون نظام دنبال کنند.

کد خبر 5230731

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 5 =