نگاه محافظه‌کارانه قتلگاه انقلاب است

قزوین-نماینده مردم تهران در مجلس شورا اسلامی گفت: نگاه محافظه‌کاری قتلگاه انقلاب است و نباید اجازه دهیم که فضای انتخابات به انحراف کشیده نشود.

به گزارش خبرگزاری مهر، روح‌الله ایزدخواه در نشست هواداران دکتر جلیلی که ظهر پنجشنبه در حسینیه محمدزاده شهر قزوین برگزار شد اظهار کرد: کسانی که پیش از انتخابات به مردم خدمت نکرده‌اند گمان می‌کنند در ایام انتخابات با دیدارهای سیاسی خلأ عملکرد خود را جبران می‌کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورا اسلامی اذعان کرد: دولت ۱۴۰۰ نباید معمولی باشد که کشور را روزمره اداره کند بلکه باید دولت ۱۴۰۰ دولت جهش باشد. امروز زمان تغییر و تحول اساسی در ساختار کشور است و این کار نیز نیازمند یک مدیر تحول‌گرا و معتقد به رویکرد جهش کشور است.

وی ادامه داد: در دولت تحول‌گرا و جهشی نمی‌توان صرفاً به مناسبات سیاسی توجه کرد بلکه باید کسی روی کار باشد که زیر میز بازی احزاب سیاسی بزند.

ایزدخواه تأکید کرد: گناه و علل وضع موجود به گردن همه احزاب است، کسی نمی‌تواند پا پس بکشد اما کسانی که مقصر وضع موجود هستند رنگ عوض کرده و وانمود می‌کنند تحول‌خواه هستند درحالی‌که ما حافظه تاریخی خود را از دست نداده‌ایم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه صرفاً شعار دادن چیزی را عوض نمی‌کند افزود: وضع موجود فقط به گرده دولت آقای روحانی نیست، ما همچنان که قائل به مشارکت حداکثری هستیم، باید اصلح را به مردم معرفی کنیم، اصل جمهوریت همین است.

وی اضافه کرد: مردم باید انتخاب کنند و حماسه خلق کنند، مثل انتخابات سال ۸۴، مردم کسی را انتخاب کنند که حداقل امکانات حزبی را نداشت و کسی انتخاب نشود که سلسله‌مراتب حزبی را طی کرده باشد، حزبی که نمی‌تواند بعد از ۴۰ سال کادر سازی کنند طوری که نیروی جوان برای صحنه تربیت‌کرده باشند و هنوز کسی که در دهه ۶۰ وزیر بود، همچنان وزیر است.

ایزدخواه تشریح کرد: نماینده مردم تهران در مجلس شورا اسلامی گفت: نگاه محافظه‌کاری قتلگاه انقلاب است و نباید اجازه دهیم که فضای انتخابات به انحراف کشیده نشود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در همه مسائل اعم از اقتصاد، سیاست، کشاورزی و گردشگری مسیر تحول مشخص است، بیان کرد: باید کار اساسی و درازمدت پیشرو انجام دهیم، این چهار سال باید مسیر را آماده کار کردن کنیم. باید در سال ۱۴۰۰ ابرقدرت منطقه می‌بودیم اما در قیمت مرغ و تورم ۵۰ درصد مانده‌ایم.

وی توضیح داد: با کسی دعوا و جدل نداریم، آنچه به کشور آسیب می‌زند دعواهای حزبی است، کسانی با ناسزاها تفرقه‌افکنی می‌کنند و یا کسانی که با کلمه وحدت به دنبال فریب هستند نباید ما را از مسیر منحرف کنند. ما کسی را می‌خواهیم که وام‌دار دیگری نباشد و کارهای که در ۴۲ سال گذشته کرده‌اند را در دولتش جبران کند و این کار با مشارکت مردم شدنی است.

ایزدخواه ابراز کرد: تیم آقای جلیلی همه نخبگان و متخصصان کشور هستند، جلیلی سابقه پل‌سازی ندارد اما کسانی که سابقه عملکرد و پل‌سازی دارند بارها به قدرت رسیده‌اند و نتیجه آن، این وضعیت آموزش‌وپرورش و اقتصاد است.

وی در پایان یادآور شد: نخبگانی که در این ۸ سال با دست‌خالی کنار دکتر جلیلی بودند را ببینید، چرا باید افراد بسته و حزبی و انحصارطلب را به قدرت و صدر دولت برسانیم و سپس از آن‌ها خواهش کنیم بی‌توجه به دعوای جناحی از افراد نخبه و متخصص استفاده کنند، درهرحال نتیجه انتخابات روز جمعه هرچه بشود جلیلی متوقف نمی‌شود و کار ادامه دارد.

کد خبر 5231816

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 5 =