۲۸ خرداد فصل تغییر از وضع موجود به وضع مطلوب است

سنندج- رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: برخی ها به فکر تضعیف اسلامیت از طریق تضعیف جمهوریت هستند و امیدواریم با مشارکت مردمی انتخابات ۲۸ خرداد فصل تغییر از وضع موجود به وضع مطلوب باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار غلامرضا سلیمانی روز یکشنبه در جمع پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت کردستان در سنندج اظهار کرد: انقلاب اسلامی سرآغاز یک تغییر بزرگ در جهان محسوب می‌شود و امام خمینی (ره) با به میدان آوردن ملت بزرگ ایران یک تغییر بزرگ در جهان ایجاد کرد.

وی افزود: ملت ایران در انقلاب اسلامی با استقرار مردم سالاری اسلامی ضمن اینکه جایگاه با عظمت خود را در بین کشورهای اسلامی به دست آورد به کمک ملت‌های ستمدیده اسلامی شتافت.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: امام فرموده بود که فلسطین مسأله اصلی جهان اسلام است و پیروزی حماس علیه رژیم صهیونسیتی پیامدهای بسیاری در سطح جهانی به دنبال داشته است.

سردار سلیمانی خاطرنشان کرد: هیچکدام از یهودیان در سرزمین‌های اشغالی متعلق به آنجا نداشته و الان که مبحث امنیت آنجا به خطر افتاده است آنها به دنبال مهاجرت معکوس به کشورهایشان هستند.

وی افزود: دشمنان به دنبال تغییر نگاه ملت ایران از داخل به سوی کشورهای خارجی و نگاه به بیرون هستند و توطئه‌های رسانه‌ای و تبلیغاتی آنها در این راستاست.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه سخنان خود به وضعیت کشورهای اسلامی وابسته به آمریکا و غربی‌ها اشاره کرد و گفت: اگر به مصر، پاکستان و افغانستان نگاه بکنیم به بدعهدی‌ها و جنایات جبهه استکبار پی می بریم.

سردار سلیمانی افزود: غربی‌ها در کدام صحنه و عرصه به جهان اسلام کمک کرده است؟ چرا یک عده در داخل نگاهشان به غرب است و به ملت ایران توجه نمی‌کنند؟

چرا بیکاری و سختی معیشت مردم استان‌های مستعدی همچون کردستان را رنج بدهد؟

وی افزود: در حوزه فناوری، صنایع دفاعی، علوم نوین و پزشکی جزو کشورهای پیشرفته هستیم و اگر ملت ایران فرصت پیدا کنند و راهبردهای انقلاب تحقق پیدا کند به الگوی تمام کشورهای اسلامی تبدیل خواهیم شد.

سردار سلیمانی اظهار کرد: مشارکت حداکثری در انتخابات ۱۴۰۰ یعنی تحقق همه جنبه‌های جمهوری اسلامی و این مهم برای دشمنان نگران کننده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها تروریسم اقتصادی علیه ملت ایران به بهانه برجام آغاز کردند و باید بعضی‌ها که هنوز باورشان نشده است در این خصوص به خود آیند.

وی در ادامه سخنان خود به ظرفیت‌های استان کردستان اشاره کرد و گفت: پیشکسوتان باید برنامه توسعه کردستان را تدوین کنند و ما در سپاه و بسیج همراه آنها هستیم.

سردار سلیمانی اعلام کرد: برای ریشه کنی محرومیت در کشور دو برنامه پنج ساله داریم که بدون شک کردستان جزو اولویت هاست.

وی افزود: مردم سالاری دینی و جمهوری اسلامی یعنی حل مسائل مردم لذت باید برای رفع مشکلات مردم و ریشه کنی محرومیت تلاشی همه جانبه داشته باشیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: کردستان و مجاهدت‌های مردم و رنج‌های که متحمل شدند و تقدیم شش هزار شهید باید الان به ثمر بنشیند و دغدغه‌های معیشتی و اقتصادی مردمان این دیار با سرعت رفع شود.

سردار سلیمانی افزود: اقتصاد لیبرالی محرومیت و فاصله طبقاتی و حاشیه نشینی و بیکاری تولید می‌کند و وقتی اینها ایجاد شد آسیب‌های اجتماعی را افزایش می‌دهد.

وی خاطرنشان کرد: انتخابات ۲۸ خرداد یک انتخابات راهبردی و تقابل جهان اسلام با نظام سلطه است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت: صندوق رأی یک فرهنگ است و برخی‌ها به دنبال تضعیف اسلامیت از راه تضعیف جمهوریت هستند.

وی تأکید کرد: کردستان عزت و اقتدار را برای ما خلق کرده و باید در عرصه انتخابات‌ها هم جزو استان‌های پیشرو باشد.

سردار سلیمانی خاطرنشان کرد: بسیج در گام دوم انقلاب پرچم دار مردم سالاری اسلامی در تمامی عرصه‌ها خواهد بود و در برنامه‌های سال ۱۴۰۰ پشتیبانی‌های بیشتری را از کردستان خواهیم داشت.

کد خبر 5233710

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 2 =