قهر با صندوق رأی یک فرصت سوزی است/مشارکت زمینه‌ساز امنیت ملی

بیرجند-مدیر حوزه‌های علمیه خراسان‌جنوبی با بیان اینکه مشارکت زمینه‌ساز امنیت ملی است، گفت: قهر با صندوق رأی در حقیقت یک فرصت سوزی است.

هابیل خسروی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهارکرد: مردم ما قبل از انقلاب هیچ نقشی در تعیین سرنوشت خودشان نداشتند و انتخابات هدیه و فرصتی است که این انقلاب در اختیار ما قرار داده است

مدیر حوزه‌های علمیه خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: باید قدر این فرصت را بدانیم و با هر علاقه و سلیقه‌ای که داریم در انتخابات شرکت کنیم.

خسروی ادامه‌داد: برخی با فریب می‌خواهند حق مشارکت سیاسی و اجتماعی و شرکت در انتخابات را از مردم ما بگیرند..

وی گفت: قدرت مردمی پشتوانه اصلی کشور است و دشمن به‌خوبی این موضوع را می‌داند لذا به دنبال این است که با ترویج عدم شرکت در انتخابات این پشتوانه مردمی نظام را از بین ببرد و بعد از آن به راحتی مقاصد شوم خود را عملی کند.

مدیرحوزه های علمیه خراسان جنوبی اظهارکرد: اما مردم ما آگاه‌تر و بصیرتر از این هستند که گول تبلیغات دروغین دشمن را بخورند و قطعاً به این شایعات توجه نخواهند کرد و با حضور پرشور در انتخابات دشمن را ناکام خواهند گذاشت.

خسروی ادامه داد: انتخابات ایران در بعد بین‌المللی از دو جهت مورد توجه است چرا که از طرفی دشمنان قسم‌خورده این نظام از استکبار جهانی و منافقین و دست‌نشانده‌های منطقه‌ای و مزدوران داخلی آنها چشم طمع بسته‌اند که به‌خاطر مشکلات معیشتی و اقتصادی که با بی‌تدبیری ایجاد شده، مردم حضور کم‌رنگی در انتخابات داشته باشند.

وی افزود: از طرفی دوستان منطقه‌ای ما در جبهه مقاومت و تمام مستضعفان جهان که این نظام را الگوی خود می‌دانند، نگران نتیجه انتخابات ایران هستند.

مدیرحوزه های علمیه خراسان جنوبی ادامه داد: حضور پرشور در انتخابات، اقتدار ملی را به دنبال خواهد داشت و بدیهی است که دشمن نمی‌تواند با عزم و اراده یک ملت مقابله کند.

خسروی گفت: دشمن تمام توان خود را به کار گرفته تا مردم را از نقش‌آفرینی در استمرار نظام ناامید و از این طریق تیر زهرآگین خود را بر پیکره امنیت کشور وارد نماید.

مدیرحوزه های علمیه خراسان جنوبی با تأکید بر اینکه باید درست انتخاب کرده و با بی‌تفاوتی فرصت‌سوزی نکنیم. بیان کرد: قطعاً در وضعیت فعلی نمی‌توان مشکلات موجود را انکار کرد ولی مردم ما باید به داشته‌های خودشان هم توجه کنند و صعود چهل ساله این انقلاب را هم ببینند که بر اساس آمارهای بین‌المللی قابل اثبات است.

خسروی یادآور شد: ما در گذشته توانسته‌ایم در بسیاری از عرصه‌ها پیشرفت داشته باشیم که جهانیان را با حیرت مواجه کرده و در بعضی عرصه‌ها چند برابر متوسط جهانی رشد داشته‌ایم و اگر چنین رشدی در برخی عرصه‌ها ممکن است در بقیه موارد هم می‌توان این پیشرفت‌ها را رقم زد.

کد خبر 5236921

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 0 =