انتخابات ۱۴۰۰ پدیده مبارکی در طلیعه راه انقلاب  است

شیراز - انتخابات ۲۸ خرداد پدیده مبارکی در طلیعه راه انقلاب اسلامی و در گام دوم انقلاب و به مثابه خون تازه‌ای در کالبد انقلاب قدسی ایرانیان است.

به گزارش خبرگزاری مهر، سپاه فجر استان فارس در بیانیه‌ای با اشاره به اینکه انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ پدیده مبارکی در طلیعه راه انقلاب اسلامی و در گام دوم انقلاب و به مثابه خون تازه‌ای در کالبد الهی انقلاب قدسی ایرانیان و تسهیل و تسریع کننده گردش نخبگان در جامعه است.

متن بیانیه سپاه فجر فارس برای حضور گسترده مردم در انتخابات ۲۸ خرداد، به شرح زیر است:

انتخابات ۱۴۰۰ در روز بیست و هشت خرداد ماه پدیده مبارک، در طلیعه راه انقلاب اسلامی در گام دوم انقلاب است و به مثابه خون تازه‌ای در کالبد الهی انقلاب قدسی ایرانیان است آنطور یکه گردش نخبگان را تسهیل و تسریع خواهد کرد. ملت بزرگ ایران در روند مردم سالاری دینی در تمام انتخابات و همه انتخاب خود تهدیدات و فرصت‌های متفاوتی را تجربه نموده و بر پختگی تصمیمات خود افزوده است بدین سان عرصه دمکراسی را میدان آزمون و خطایی یافته است که می‌تواند از یک سو زمینه ساز فاصله گرفتن از گفتمان‌هایی باشد که در حوزه حکمرانی دولت‌ها در قرابت کمتری با گفتمان معیار انقلاب اسلامی و شاخص تعیین شده توسط امام راحل (ره) و رهبری معظم انقلاب بوده‌اند باشد و از سویی حاکم کردن گفتمان دولت جوان انقلابی و حزب اللهی با تجربه سیاسی آموخته از گذشته باشد.

حضور مردم و تعیین کنندگی تصمیم آنان برای (علاج دردهای مزمن کشور) از آنچنان صلابتی برخوردار است که دشمنان قسم خورده اسلام و ایران و دموکراسی این قطعیت نقش مردم را مایه شکست دموکراسی غرب و برباد رفتن توطعه‌های خود برای ایجاد تقابل ملت و حاکمیت در ایران اسلامی می‌دانند لذا دندان‌های سیاه خویش را به غیظ فشرده و با کلمات فرمایشی، نمایش واقعی و تعیین کنندگی حقیقی ملت ایران در فرایند مردم سالاری دینی در انتخابات ۱۴۰۰ را با وارونگی تمام، فرمایشی جلوه می‌دهند حال آنکه به گواه مشاهده و تاریخ انتخابات تعیین کننده بودن مردم در وصول منتخبین خود به عرصه خدمتگزاری در نظام مقدس اسلامی همواره مایه افتخار خویش و حق طلبان و حامیان حقیقی مردم سالاری و آزادی خواهی در سراسر عالم گشته است.

انتخابات ۱۴۰۰ در اینجا واکنون بهترین و تنهاترین صحنه‌ای است که می‌توان بصورت قانونی ومدنی گفتمان تحول مبتنی بر نگاه بنیان گذار جمهوری اسلامی و نیز رهبر معظم انقلاب اسلامی را حاکم نمود تا با انتظاری معقولانه و موجه مانند پیشرفت در امر دفاع از کیان اسلامی به سمت کاهش آلام اقتصادی پیش برویم. امروز اگر چه گله مندی از موقعیت معیشتی امری به حق است ولکن پیوند خوردن آن با وارد نشدن به منطقه انتخابات امر صحیحی نیست چراکه خدمات، معطوف به کارکرد دولت هاست ولکن رأی ناظر به استحکام نظام اسلامی بدین معنا که هر چه حضور پرشورتر باشد امکان ضربه به نظام نخواهد بود و هیچ قدرتی نمی‌تواند پایه‌های این شجره طیبه را لرزان نماید.

حضور مردم یعنی انتخابات تضمین کننده امنیت ملی و پاسداشت حداقل داشته‌های همه آحاد مردم است در این میان نباید با تصمیم نادرست فردی مایه دلشادی دشمنان شد آنان دروغگویان در امر دلسوزی مردم هستند آن‌ها با شادی مردم ناراحتند وبا ناراحتی مردم ایران شادند و این تنها خصلت ذاتی اهریمنان ایران اسلامی است.

مشارکت حداکثری و انتخابات قوی باعث ایجاد نتیجه قوی می‌شود و این تنها راه حل قانونی، مدنی، دینی و معجزه اجتماعی در قامت ید بیضایی مردم سالاری دینی ایرانیان خواهد بود.

در «تواصی به حق» و دعوت هریک از ایرانیان مؤمن و سرافراز به شرکت در انتخابات از یکدیگر پیشی بگیریم و بار دیگر دفتر موفقیت‌های خود را غنی‌تر بسازیم.

سپاه فجر استان فارس با دعوت از آحاد ملت بزرگ ایران به ویژه مردم شهید پرور فارس قهرمان امید را دارد که ملت ایران با حاکم نمودن گفتمان انقلابی و انتخابی درست طعم شیرین انقلاب خود را در حوزه اقتصاد بخشند و انتخاب درست آنان آغازی بر پایان فقر فساد و تبعیض باشد.

کد خبر 5237158

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 10 =