حضور پرشور مردم اردستان در انتخابات ۱۴۰۰

اردستان-سرانجام ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ روز سرنوشت ساز مردم ایران فرا رسید و مردم شهرستان اردستان همچون سایر شهرستان‌های کشور با حضور خود پای صندوق‌های رأی پای آرمان‌های نظام و انقلاب ایستاده‌اند.

خبرگزاری مهر - گروه استان‌ها، علیرضا صفاری فر: امروز ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۰ است، روزی که سرنوشت این کشور رقم خواهد خورد و مردم با انداختن آرای خود در صندوق‌های اخذ رأی، امیدوارند سرنوشت کشور خود را به دست افراد اصلح و انقلابی بسپارند.

از ساعت هفت صبح که رأی گیری در کل کشور آغاز شده است تاکنون تعداد زیادی از شهروندان اردستانی به مراکز اخذ رأی مراجعه کرده و آرای خود را در صندوق‌های سفید مزین به پرچم ایران اسلامی انداختند.

حماسه حضور مردم اردستان در انتخابات ۱۴۰۰

بنا بر فرموده رهبر انقلاب، کاهش حضور مردم و فاصله‌گیری آنان از نظام از اهداف اصلی رسانه‌های بیگانه است اما مردم همیشه برعکس خواست دشمن عمل کرده‌اند و این حماسه حضور نشان می‌دهد به واقع ملت ایران همیشه دشمنان را در رسیدن به اهداف خود ناکام ساخته‌اند.

محمد از جوانان انقلابی اردستانی در حالی که رأی خود را داده و در حال خروج از محل برگزاری انتخابات بود، به خبرنگار مهر گفت: برای سربلندی کشورم و در راستای احترام به خون شهدای انقلاب در انتخابات شرکت کردم و به فرد اصلح برای ریاست جمهوری و شورای شهر از دیدگاه خودم رأی دادم.

انتخابات نماد همدلی و انسجام ملت ایران است

این جوان اردستانی افزود: انتخابات نماد همدلی و انسجام ملت ایران است و از همه همشهریان می‌خواهم که در این انتخابات شرکت و خودشان سرنوشت خود را تعیین کنند و اجازه ندهند که دیگران در تعیین سرنوشت آنها نقش داشته باشند.

 حضور پرشور مردم اردستان در انتخابات ۱۴۰۰

به یقین شرکت در انتخابات یک عبادت سیاسی است که وظیفه‌ی تک‌تک افراد کشور اسلامی ماست و اوضاع اقتصادی و دیگر مشکلات کشور می‌طلبد افراد که با حضور در این عبادت سیاسی، فرد اصلح را برای اداره امور کشور برگزینند.

حماسه حضور مردم اردستان در انتخابات ۱۴۰۰

زهرا از بانوان اردستانی که در حال ورود به مرکز اخذ رأی بود در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر هدف حضور شما در انتخابات چیست، خاطرنشان کرد: وظیفه شرعی و ملی هر فردی در ایران اسلامی حضور در انتخابات است؛ افراد باید با چشمی باز فردی را برای ریاست جمهوری برگزینند که اصلح و انقلابی باشند و بتواند کشور را به خوبی مدیریت کند.

آزادی عقیده و مشارکت حداکثری در انتخابات

سجاد از افراد شاغل در میدان تره بار اردستان که برای حضور در انتخابات در محل اخذ رأی حاضر شده بود، تصریح کرد: آزادی در کشورهای مختلف وجود دارد ولی آزادی در چارچوب اسلام به مانند ایران هنوز جهان به خود ندیده و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات نمونه آن است که هرکسی به صورت آزادانه و کاملاً مختار فرد اصلح را انتخاب می‌کنند.

همه ما می‌دانیم مشکلات اقتصادی در کشور بسیار است و آن را رد سالهای گذشته به واقع احساس کرده‌ایم، بر این اساس مردم ایران برای رفع مشکلات لازم است با حضوری آگاهانه زمینه رفع آنها را با انتخاب خود فراهم می‌کنند.

احمدرضا یکی از استادان دانشگاه به خبرنگار مهر می‌گوید: مشکلات فرهنگی و اقتصادی در کشور زیاد است؛ برای اینکه یک دولت جوان انقلابی بر سر کار بیاید و موفق به حل مشکلات شود، در انتخابات شرکت کردم.

 حضور پرشور مردم اردستان در انتخابات ۱۴۰۰

مبارزه با فساد و عدالت محوری در برنامه‌های رئیس جمهور آینده باشد

وی افزود: مبارزه با فساد، عدالت محوری، پایبندی به آرمان‌های انقلاب و اعتماد به جوانان باید در سرلوحه برنامه‌های رئیس جمهور آینده باشد.

امروز رأی اولی‌هایی که برای نخستین بار مهر حضور در انتخابات کشور را بر شناسنامه‌هایشان حک می‌شود نیز شور و اشتیاق خاصی برای رأی دادن در چشمانشان موج می‌زند.

 حضور پرشور مردم اردستان در انتخابات ۱۴۰۰

حق رأی دادن و دخالت در سرنوشت کشور

علیرضا یکی از رأی اولی‌هاست که به همراه خانواده با شور و اشتیاق فراوان برای رأی دادن به محل برگزاری انتخابات مراجعه کرده است، وی در این ارتباط به خبرنگار مهر گفت: حس خیلی خوبی دارم که می دانم در سرنوشت کشورم دخیل هستم؛ امسال برای اولین بار است که رأی می‌دهم و شور و اشتیاق خاصی دارم که در تعیین سرنوشت کشورم، سهیم باشم.

حماسه حضور مردم اردستان در انتخابات ۱۴۰۰

وی ادامه داد: مسائل سیاسی همیشه برایم جذابیت داشت و خیلی دوست داشتم روزی برسد تا من هم حق رأی دادن داشته باشم و آن روز، امروز است.

زنان و مردان غیور و غیرتمند اردستانی که نمی‌خواهند نسبت به سرنوشت خود بی تفاوت باشند، امروز با حضور خود در انتخابات سرنوشت چهار ساله شهر و کشور خود را تعیین می‌کنند.

کد خبر 5238092

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 2 =