ساخت جامعه‌ دینی اولویت‌ سازمان تبلیغات اسلامی است

همدان _ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان گفت: یکی از اولویت‌های مهم در سازمان تبلیغات اسلامی، تحقق ساختن یک جامعه با نشانه‌ها و نمادهای اسلامی است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام محمدهادی نظیری در مراسم تودیع و معارفه مدیر تبلیغات اسلامی نهاوند با اشاره به اینکه ظرفیت جدیدی به ظرفیت نخبگان نهاوند اضافه شد، اظهار کرد: تبیین اندیشه اسلام ناب محمدی در فضای جامعه مأموریت سازمان تبلیغات اسلامی است، حجت‌الاسلام حاج شیخ محسن یوسفی از طلبه‌های بسیار فاضل و توانمند هستند که من ایشان را نمی‌شناختم و خود اندیشمندان شهرستان ایشان را به عنوان نیروی فعال و انقلابی در این عرصه مسؤلیت معرفی کردند.

وی بیان کرد: یکی از اولویت‌های مهم در سازمان تبلیغات اسلامی، تحقق و عملیاتی کردن ساختن یک جامعه اسلامی با نشانه‌ها و نمادهای اسلامی است و این مهم در دستور کار سازمان تبلیغات اسلامی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان گفت: برای رسیدن به اهداف عالیه‌ای که در نظر گرفته‌ایم، باید نخست چالش‌ها و موانع را به خوبی شناسایی کنیم و بعد از آن به دنبال راهکار اصلی باشیم.

وی با بیان اینکه سازمان تبلیغات اسلامی یک نهاد مردمی و برآمده از مردم و اراده مردم است، افزود: در امتداد حرکت و در مسیر تحقق حکمرانی در بستر انقلاب اسلامی و در موقعیت سنگینی که بر عهده همه است باید در خدمت مردم باشیم.

نظیری افزود: نظام ارزشی اسلام ناب و انقلاب اسلامی توسط سازمان با عزم و اراده جمیع مردمی در بستر جامعه محقق می‌شود و باید به عنوان یک ارزش متعالی در جامعه شناخته شود و بعد یک دور اندیشه انقلاب را بازخوانی و نظام ارزشهای انقلاب اسلامی را در متن جامعه با حضور مردم دنبال کنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان با اشاره به اینکه مردم امیدی پیدا کردند که انقلاب در یک دولت انقلابی و حزب اللهی در مسیر ریل گذاری صحیح خود قرار بگیرد، ادامه داد: ما در بعضی موارد ۴۰ سال از آرمان‌های انقلاب اسلامی فاصله گرفتیم، اما اساس انقلاب اسلامی و مردم آرمان‌ها و اهداف خود را با قوت و قدرت دنبال کرد.

وی افزود: جریان دولت به‌معنای قوه‌ی مجریه نیست و تمام کارکنان نظام، دولت محسوب می‌شوند به همین دلیل یک قوت و قدرتی باید در نگاه و منش کارگزاران انقلابی حاکم باشد که هم در عمل و رفتار آنها، حرکت رو به جلو مبتنی بر تفکر انقلاب اسلامی حاکم شود.

در پایان این نشست با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان، از حجت‌الاسلام محبی قدردانی و حجت‌الاسلام بهرام یوسفی به‌عنوان رئیس جدید تبلیغات اسلامی نهاوند معرفی شد.

کد خبر 5247065

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 10 =