عصبانیت عزیزی‌خادم از اقدام رئیس کمیته فوتسال و وحید شمسایی

رئیس فدراسیون فوتبال از اقدام رئیس و معاون کمیته فوتسال عصبانی است و دلیل مصاحبه انتقادی او بعد از جلسه با اعضای این کمیته همین عصبانیت بود.

به گزارش خبرنگار مهر، تعدادی از اعضای کمیته فوتسال با رئیس این کمیته بر سر عدم برگزاری جلسات و تصمیم گیری های شخصی اختلافاتی داشتند. این اختلافات منجر به استعفای شفاهی چند عضو و دخالت شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال شد تا هفته گذشته جلسه‌ای بین فوتسالی‌ها و عزیزی خادم برگزار شود.

قرار بود در این نشست مهرداد سراجی و وحید شمسایی رئیس و معاون کمیته فوتسال برای پایان یافتن اختلافاتشان با سایر اعضای کمیته حضور داشته باشند، اما باوجود دعوت شدن سراجی و شمسایی، آنها از حضور در نشست خودداری کردند.

این اقدام ناراحتی و عصبانیت عزیزی خادم را در پی داشت. وی از همکارانش می‌خواهد با رئیس و معاون کمیته فوتسال تماس بگیرند تا درباره دلیل غیبتشان در جلسه توضیح بدهند. سراجی و شمسایی ابتدا تلفن همراهشان را پاسخ نمی‌دهند و سپس در اقدامی مشترک، تصمیم به خاموش کردن تلفن خود می‌گیرند.

بی توجهی سراجی و شمسایی به حضور در جلسه‌ای که رئیس فدراسیون در آن حضور داشت در نهایت منجر به مصاحبه تند و جنجالی عزیزی خادم شد.

رئیس فدراسیون فوتبال بعد از جلسه با اعضای کمیته فوتسال گفت: «بدون تعارف گفتیم هر کسی نمی‌تواند کار کند به راحتی از یکدیگر خداحافظی می‌کنیم. حجم کار بسیار بالا است. در بخش تیم‌های ملی مسئولیت با رئیس فدراسیون است، اما مشورت کارشناسی می‌گیرم.»

در واقع این بخش از صحبت‌های عزیزی خادم مربوط به رئیس و معاون کمیته فوتسال بود که با اقدام خود باعث عصبانیت وی شدند.

همچنین خبرهایی از اختلاف نظر عزیزی خادم با سراجی بر سر تشکیل تیم امید منتشر شده است و این مسئله نشان می‌دهد اوضاع کمیته فوتسال در آستانه شروع مسابقات جام جهانی و حضور تیم ملی در این مسابقات چندان بر وفق مراد نیست.

کد خبر 5282501

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 1 =