نایلون حبابدار و فاکتورهای تاثیرگذار بر قیمت؛ ناب پلاستیک

نایلون حبابدار یکی از کاربردی ترین لفاف های پلاستیکی است که جهت بسته بندی اقلام مختلف در صنعت مورد استفاده قرار گرفته می شود.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، نام این نوع نایلون برگرفته از برجستگی‌های آن می‌باشد. در واقع متشکل از یک لایۀ حبابدار است که باعث خاصیت ضربه گیری در این نوع پلاستیک می‌شود. امروزه شاهد فروش نایلون حبابدار به صورت رولی و کیسه‌ای در ابعاد مختلف می‌باشیم. بدین ترتیب صنایع مختلف می‌توانند متناسب با نوع مصرفی که از این نوع پلاستیک دارند، با قیمت ارزان نایلون حبابدار را تهیه نموده و از آن جهت بسته بندی کالاهای کوچک و بزرگ استفاده نمایند.

با توجه به کاربرد گسترده ای که نایلون‌ها در امور بسته بندی محصولات در صنایع مختلف دارند، ناب پلاستیک از ابتدا فعالیت خود را در حوزۀ نایلون‌های صنعتی آغاز نموده است. بدین ترتیب توانسته اند سهمی از فروش لفاف های بسته بندی در سطح بازار را به مجموعۀ خود اختصاص دهند.

معرفی انواع نایلون حبابدار

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره نمودیم، نایلون حبابدار در مدل‌های متنوع تولید شده و در دسترس مصرف کنندگان قرار گرفته می‌شود. نایلون حبابدار سایز کوچک و نایلون حبابدار سایز بزرگ دو دسته بندی اصلی این نوع پلاستیک به شمار می‌رود. تولیدکنندگان توانسته اند جهت سهولت در کاربرد پلاستیک حبابدار، آن را در مدل‌های رولی و کیسه‌ای در ابعاد مختلف تولید و به بازار عرضه نمایند. در ادامه بیشتر به کاربرد گستردۀ این نوع نایلون خواهیم پرداخت.

بدیهی است که مدل طراحی این نوع پلاستیک، تأثیر مستقیم بر قیمت نایلون حبابدار خواهد داشت. بدین ترتیب صاحبان مشاغل متناسب با نوع کالایی که تولید می‌کنند، می‌توانند مناسب‌ترین و مقرون به صرفه ترین مدل پلاستیک حبابدار ضربه گیر را تهیه نموده و از آن جهت بسته بندی محصولات مجموعۀ خود استفاده نمایند.

جهت تولید نایلون حبابدار از مواد اولیۀ پلیمری درجه یک استفاده می‌شود تا کیفیت بالا در برابر پارگی و تابش نور خورشید داشته باشند.

امروزه کاربرد عمدۀ نایلون حبابدار بسته بندی را می‌توان جهت امور بسته بندی اسباب و لوازم خانگی نیز مشاهده نمود. بدین ترتیب افراد مختلف می‌توانند از این نوع پلاستیک جهت کاهش صدمات و خسارات حمل و نقل وسایل استفاده نمایند. صرف هزینه برای خرید نایلون حبابدار می‌تواند برای افرادی که قصد جابجایی منزل و یا ارسال کالای حساس و شکستنی دارند، مقرون به صرفه باشد.

عوامل مهم در تعیین قیمت نایلون حبابدار

با توجه به مطالب مذکور، قیمت نایلون حبابدار به فاکتورهای مهم چون جنس، مدل و تعداد لایه‌های تشکیل دهندۀ آن خواهد داشت. بدین ترتیب متناسب متناسب با میزان حساسیت محصولاتی که قصد بسته بندی آن را دارید، می‌توانید مدل این نوع پلاستیک را انتخاب نموده و با قیمت مناسب سفارش دهید.

علت استقبال صنعت گران از این نوع پلاستیک، به دلیل داشتن لایه هوای آن می‌باشد. در واقع لایۀ پلاستیک را به یکدیگر می‌چسبانند و با استفاده از دستگاه‌های مخصوص اقدام به محبوس نموده هوا به صورت حباب در لایۀ میانی نایلون می‌نمایند. بدین ترتیب نایلون حبابدار را تولید نموده و به عنوان پلاستیک ضربه گیر حبابدار در میان لفاف های بسته بندی شناخته می‌شود.

جهت استعلام قیمت نایلون حبابدار و سفارش این نوع پلاستیک در حجم زیاد می‌توانید با دفتر فروش ناب پلاستیک تماس حاصل فرمائید. همانطور که در ابتدای مقاله بدان اشاره نمودیم، این مجموعه در لیست نایلون‌های صنعتی، با در اختیار داشتن ماشین آلات پیشرفته توانسته اند موفق به تولید و عرضۀ انواع نایلون حبابدار به صورت چند لایه‌ای و سایزهای مختلف گردند. بدین ترتیب شما مشتری گرامی می‌توانید به طور مستقیم با قیمت ارزان نایلون حبابدار مورد نیاز مجموعۀ خود را تهیه نمائید.

نایلون حبابدار همچنین جهت عایق بندی پنجره نیز مورد استفاده قرار گرفته می‌شود و بدین وسیله می‌توان با صرف حداقل هزینه از هدر رفت انرژی سرمایشی و گرمایشی در فصول مختلف سال جلوگیری نمود.

ویژگی‌های قابل توجه نایلون حبابدار و موارد کاربرد آن

از مهمترین خصوصیات نایلون حبابدار می‌توان به مقاومت بالای این محصول در برابر نفوذ گرد و غبار، رطوبت، نور و چربی به داخل محصولات بسته بندی شده اشاره نمود. علاوه بر آنکه مانع از تشدید اثرات ضربات وارده به کالا می‌شود. به همین دلایل کاربرد عمدۀ پلاستیک حبابدار را می‌توان در امور بسته بندی اقلام شکستنی چون ظروف آشپزخانه، تجهیزات روشنایی، دستگاه‌های حساس دیجیتالی، انواع محصولات چوبی، لوازم الکترونیکی، شیشه و بلورجات، قطعات پزشکی و صنعتی با حساسیت بالا، قطعات خودرو، قطعات ماشین آلات سنگین، لوازم دکوراتیو و … مشاهده نمود.

قیمت نایلون حبابدار متناسب با کارایی و خواصی که دارد، بسیار مقرون به صرفه می‌باشد و به عنوان یکی از لفاف های پلاستیکی پر فروش در صنایع مختلف محسوب می‌شود. نیاز به یاد آوری است که امکان خرید نایلون حبابدار به صورت سفارشی برای مشتریان فراهم می‌باشد. به عبارتی متناسب با نیاز مشتریان می‌توان به صورت چند لایه‌ای و رول یا کیسه‌هایی در ابعاد سفارشی تولید نمود.

جهت اطلاع از لیست قیمت نایلون حبابدار می‌توانید با کارشناسان فروش ناب پلاستیک تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمائید.

با بررسی اجمالی نکات مهم نایلون حبابدار، افراد مختلف متناسب با کالای‌های مختلف از مزایای این نوع نایلون جهت حمل و نقل وسایل حساس و شکستنی می‌توان استفاده کرد. افرادی که اجاره نشین هستند و قصد اسباب کشی دارند می‌توانند از ویژگی‌های این نوع نایلون جهت حفاظت از کالاهای حساس و گران قیمت استفاده نمایند. داشتن لایۀ حبابدار این نوع پلاستیک باعث جلوگیری از ورود ضربه به وسایل می‌شود و فرد متحمل خسارت سنگین مالی نمی‌شود.

اگر تمایل به تهیه نایلون بسته بندی مناسب برای محصول تولیدی خود می‌باشد، می‌توانید پس از اطلاع قیمت نایلون حبابدار در مدل‌های مختلف، مناسب‌ترین مدل پلاستیک ضربه گیر حبابدار را تهیه نمائید. بدین ترتیب قادر خواهید بود با قیمت ارزان و کیفیت بالا محصولات مجموعل خود را بسته بندی نموده و از حمل و نقل سلامت کالاها اطمینان حاصل نمائید.

نایلون حبابدار

فاکتور مهم در امور فروش اقلام، نحوۀ بسته بندی صحیح آنها می‌باشد. به عبارتی کالاها بدون نقص به مشتریان تحویل داده شود. این مسئله تنها در صورتی قابل اجرا می‌باشد که از مناسب‌ترین لفاف جهت بسته بندی وسایل مختلف استفاده گردد. در همین راستا شرکت‌های تولید کنندۀ نایلون‌های صنعتی توانسته اند با تولید نایلون حبابدار در سایزهای مختلف، محصولی مرغوب با خاصیت ضربه گیری بسیار قوی و عایق در دسترس صنعت گران و همچنین مصارف خانگی قرار دهند.

در این مسیر، ناب پلاستیک با بهره گیری از ماشین آلات مدرن و پرسنل مجرب، امکان تولید و فروش نایلون حبابدار با قیمت ارزان را برای مشتریان در سطح کشور فراهم نموده است. مشاغل مختلف متناسب با ابعاد کالا می‌توانند از پلاستیک حبابدار سایز بزرگ برای وسایل بزرگ و نایلون حبابدار سایز کوچک برای اقلام کوچک استفاده نمایند. چرا که خواص نایلون حبابدار سایز کوچک برای اقلام بزرگ دیگر ویژگی ضربه گیری نخواهد داشت و همچون پلاستیک معمولی می‌باشد. در صورت نیاز به سفارش این نوع پلاستیک، می‌توانید با واحد فروش ناب پلاستیک تماس بگیرید و متناسب با نیاز مجموعه سایز، مدل (رولی و کیسه‌ای)، سایز حباب و تعداد لایۀ آن را مشخص نمائید.

https://naabplastic.com/

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

کد خبر 5291224

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha