لباس جهاد از تن ما بیرون نخواهد آمد

بوموسی -فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ذکر این نکته که لباس جهاد از تن ما بیرون نخواهد آمد، گفت: لباس جهاد بر اندام جوانان ما زینت یافته است.

به گزارش خبرگزاری مهر، دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری در سفر به جزیره بوموسی و دیدار با فرماندهان و بسیجیان مستقر در این جزیره اظهار کرد: بسیج دریایی در صحنه واقعیت و در میدان عمل، مرتفع کننده مشکلات مردم و جامعه است.

وی افزود: کار بسیج امداد رسانی و نجات بخشی است و ما امروز الحمد لله از یک نیروی قدرتمندی برخورداریم که هرکجای کشور مشکلی ایجاد شود، از آن برای حل مشکلات استفاده می‌کنیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: فعالیت امروز بسیجیان در امتداد فعالیت‌های گذشته، و حرکت در یک مسیر طولانی و بدون انتهاست که همان خدمت رسانی بی منت به مردم است.

سردار تنگسیری افزود: دشمنان با همه ابزار، اقتصاد و جدایی مردم از نظام را نشانه گرفته اند.

وی گفت: آن‌ها می‌خواهند راه جهاد را روی ما ببندند و با قطع اتصال ما را با جهان اسلام و محیط‌های بیرونی، ما را تسلیم کنند، اما در تمام این آرزوها شکست خوردند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آن‌ها در افغانستان، عراق، یمن، لبنان و سوریه شکست خورده اند و ما افول و پژمردگی را در چهره و در گفتمان دشمنان می‌بینیم.

سردار تنگسیری افزود: ما با رصد کامل دشمن، توکل برخدا و تبعیت از رهبر معظم انقلاب اسلامی گام‌های نهایی این مبارزه را ادامه می‌دهیم.

وی با اشاره به اینکه، ولی امر مسلمین جهان به بسیجیان بسیار دلبسته و امیدوار است و جهاد امروز ما اجازه ندادن به تحقق آرزوهای دشمن است، افزود: لباس جهاد از تن ما بیرون نخواهد آمد و جهاد بر اندام جوانان ما زینت یافته است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: جوانان بسیجی ما مروجان سعادت جامعه و مجاهدانی هستند که از حیثیت این ملت دفاع می‌کنند و ما تا آخر، که غروب مطلق دشمنان است، ایستاده‌ایم.

کد خبر 5310415

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 9 =