هماهنگی در امور قضائی مؤلفه ای مهم در مأموریت‌های سازمان است

تهران- رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح استان تهران گفت: هماهنگی در انجام امور قضائی مؤلفه ای مهم در مأموریت‌های سازمان است.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدرضا یزدانیان در جمع کارکنان مجتمع قضائی نظامی شرق استان تهران از آنان خواست که به‌رغم کمبود نیروی انسانی، سعی و تلاش و اهتمام جدی توأم با حس وظیفه شناسی را در اجرای کامل مأموریت‌های محوله سرلوحه کار خود قرار دهند.

یزدانیان اظهار داشت: آموزش دانستنی‌های قضائی و حقوقی به نیروهای نظامی و انتظامی مستقر در شرق تهران در پیشگیری از وقوع جرایم و تخلفات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و نظارت هوشمندانه و دقیق بر امور ضابطان از جمله مأموریت‌های مهم مجتمع قضائی نظامی شرق استان تهران است‌.

وی همچنین تعامل سازنده و مؤثر با یگان‌های نظامی و انتظامی مستقر در منطقه در چهارچوب قانون را واجد اهمیت خاص دانست و در عین حال تاکید کرد: در کشف و رسیدگی سریع و قاطع به جرایم باندی و سازمان یافته باید تلاش مضاعفی صورت پذیرد به نحوی که اثر و بازخورد آن در جامعه محسوس باشد.

رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح استان تهران، وحدت، همدلی و یکرنگی بین کارکنان را در پیشبرد اهداف سازمانی مهم توصیف کرد و هماهنگی در انجام امور قضائی را از مهمترین مؤلفه‌های مدیریتی در ایجاد نظام تحولی در انجام مأموریت‌های سازمان قضائی نیروهای مسلح دانست.

گفتنی است که در این بازدید، ابراهیم حاتمی معاون دادستان و سرپرست مجتمع قضائی نظامی شرق استان تهران، قضات و کارمندان دیدگاه‌های خود را در خصوص راه کارهای بهبود و پیشرفت روند رسیدگی قضائی و امور اداری در این مجموعه بیان کردند.

در پایان این بازدید با حضور حمیدرضا اسدی معاون اداری، مالی و پشتیبانی سازمان قضائی نیروهای مسلح استان تهران از خدمات هادی سپهر دوست مدیر اداری، مالی و پشتیبانی مجتمع قضائی نظامی شرق استان تهران تقدیر به عمل آمد.

کد خبر 5324953

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha