ورودی‌های جدید و کارگاه‌های مترو در منطقه ۲ ساماندهی می شوند

روند احداث ۳ ایستگاه بوستان گفتگو، دادمان و میدان کتاب که همگی مربوط به خط ۷ است، تسریع می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، پیرو دعوت به عمل آمده از سوی شهردار منطقه ۲، موارد مربوط به فعالیت‌های شرکت مترو تهران در این منطقه بررسی و تصمیمات ارزنده‌ای در این زمینه اتخاذ شد.

در نشست برگزار شده بین مهندس صالحی شهردار منطقه ۲، مهندس امام مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو)، مهندس مزینانی مجری خط ۶ و مهندس یوسفی مجری خط ۷، مقرر شد به موازات همکاری منطقه ۲ جهت تأمین منابع غیر نقد قابل تخصیص به پیمانکاران مترو و همچنین کمک به ساماندهی فضای پیرامونی ایستگاه‌ها و ورودی‌ها، روند احداث ۳ ایستگاه بوستان گفتگو، دادمان و میدان کتاب که همگی مربوط به خط ۷ است، تسریع شود. از سوی دیگر، آخرین وضعیت ساخت ورودی‌های جدید برخی ایستگاههای خط ۶ که قبلاً ورودی نخست آنها در این منطقه ایجاد شده است و نحوه همکاری منطقه ۲ جهت تکمیل و بهره برداری هرچه سریع‌تر از ورودی‌های دوم این ایستگاه‌ها نیز مورد بحث و تبادل نظر طرفین قرار گرفت.

نکته مهم دیگر در نشست مذکور، برنامه ریزی مشترک شهرداری منطقه ۲ و شرکت مترو تهران جهت جمع آوری و یا ساماندهی هرچه سریع‌تر کارگاه‌های عمرانی ایستگاه‌هایی است که یا کار ساخت آنها اتمام یافته و یا امکان کوچک سازی کارگاه‌ها در آنها وجود دارد تا ضمن رفع اغتشاشات بصری این قبیل محیط‌های عمرانی، فضای تردد و رفت و آمد شهروندان نیز به نوبه خود سامان پذیرد.

کد خبر 5332215

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 11 =