لزوم تعامل واحد قرآنی آموزش و پرورش  و دارالقرآن‌ها

کازرون_ مدیر آموزش و پرورش کازرون تعامل واحد قرآنی این اداره با دارالقرآن‌ها و موسسات آموزشی را موجب توسعه و ترویج فعالیت‌های قرآنی عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، امیرحسین جمشیدی صبح دوشنبه در جلسه هماهنگی فعالیت‌های قرآنی و آماده سازی مقدمات مسابقات قرآن و معارف اسلامی دانش آموزان، با حضور معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش کازرون، معاون پرورشی و تربیت بدنی و مدیران دارالقرآن‌ها و مؤسسات قرآنی، هدف از برگزاری این جلسه را ایجاد وحدت رویه و هماهنگی در اجرای برنامه‌ها و زمینه سازی مقدمات لازم جهت هر چه باکیفیت تر برگزار نمودن مسابقات قرآن و معارف اسلامی دانش آموزان عنوان کرد.

معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش کازرون با اشاره به فعالیت‌های چشمگیر دارالقرآن‌ها و مؤسسات قرآنی در سطح کازرون و تقدیر از زحمات و فعالیت‌های خوب صندوق قرآنی غدیر این اداره، اظهار داشت: اگر فعالیت‌های قرآنی این مراکز با فعالیت‌های واحد قرآنی آموزش و پرورش متمرکز شود، با هم افزایی نتایج درخشان‌تری از دانش آموزان شهرستان در سطح استان و کشور شاهد خواهیم بود.

وی با بیان اینکه اگر دانش آموزان از لحاظ اعتقادی تقویت شوند، در امور آموزشی هم پیشرفت شأن محسوس‌تر خواهد بود، افزود: با توجه به کمبود نیروی متخصص قرآنی در آموزش و پرورش، با تشکیل کارگروه تخصصی و برگزاری جلسات مداوم باید امور قرآنی را کیفیت بخشید.

در ادامه معاون پرورشی و تربیت بدنی و کارشناس قرآن، نماز و عترت آموزش و پرورش کازرون و مدیران دارالقرآن‌ها و مؤسسات قرآنی کازرون به بحث و تبادل نظر درباره چگونگی افزایش راههای همکاری پرداختند.

کد خبر 5335366

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 4 =