فرنام خودرو، مجموعه فروش اقساطی خودرو

در هنگام خرید اقساطی خودرو رعایت چه نکاتی ضروری است؟ با ادامه این مطلب همراه شوید تا این نکات را در خریدتان بیشتر مدنظر قرار دهید.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، این روزها صفحات مجازی، آگهی روزنامه‌ها و بیلبوردهای شهری پر از تبلیغات شرکت‌های فروش اقساطی خودرو است. شرکت‌هایی که هر یک به نوعی مدعی هستند بهترین شرایط را برای فروش اقساطی دیگنیتی، فیدلیتی، پژو ۲۰۰۸، اچ سی کراس، دنا پلاس و سایر خودروهای داخلی و وارداتی دارند.

علت حجم این تبلیغات را هم باید در نیاز مردم برای شرکت در طرح‌های فروش قسطی خودرو جستجو کرد.

طرح‌های فروش اقساطی خودرو

یکی از پرتکرارترین عبارات در موتورهای جستجوگر، طرح‌های فروش اقساطی خودرو است.

بخش قابل توجهی از مردم کشور ما پس‌انداز و سرمایه کافی برای خرید نقدی خودرو ندارند. تورم موجود در بازار از یک سو و پایین بودن سطح درآمدها از سوی دیگر، سبب شده است تا دخل و خرج با هم هم‌خوانی نداشته باشد.

در چنین شرایطی که داشتن خودرو شخصی یکی از حداقل‌ترین امکانات هر خانواده‌ای محسوب می‌شود، طبیعی است که مردم به دنبال طرح‌های خرید اقساطی خودرو های تولیدی ایران خودرو، سایپا، مدیران خودرو، بهمن موتور، کرمان موتور و دیگر کمپانی‌های خودروساز ایرانی باشند.

به‌همین دلیل و با درک این موضوع که پیدا کردن بهترین طرح برای خرید قسطی خودرو تا چه اندازه مهم است، موسسات بسیاری اقدام به ارایه تبلیغات خوش رنگ و لعاب فروش اقساطی فیدلیتی بدون پیش پرداخت، فروش اقساطی تیبا ۲ یک ساعته، فروش اقساطی کوییک آر تنها با ۱۰ میلیون تومان و تبلیغاتی از این دست کرده‌اند.

اما سوالی که پیش می‌آید این است که آیا همه این شرکت‌ها و موسسات راست می‌گویند و چنین خدماتی ارائه می‌دهند؟!

مسلماً خیر! اما این تبلیغات به نوعی بر ناخودآگاه شما تاثیر می‌گذارد و حجم آگهی‌ها سبب می‌شود تا نام این موسسات را به خاطر بسپارید.

در هنگام خرید اقساطی خودرو رعایت چه نکاتی ضروری است؟

برای اینکه در تله موسسات سودجو بر اثر تبلیغات زیاد نیفتید، چندین نکته را در نظر داشته باشید:

به موسسات صرفاً مجازی اعتماد نکنید

ثبت نام برای خرید اقساطی خودرو که تا چند سال گذشته توسط کمپانی‌های خودروساز ایرانی انجام می‌شد، در وب‌سایت مشخصی بود که مالکیت آن متعلق به شرکت‌های ایران خودرو یا سایپا بود.

از طرفی اخبار رسمی صدا و سیما نیز زمان نام‌نویسی در طرح‌های خرید اقساطی خودرو را اعلام می‌کرد و همه چیز در بستری امن صورت می‌گرفت.

امروزه اما با توجه به تقاضای زیاد مردم برای طرح‌های اقساطی خودرو، سودجویان نیز فراوان شده‌اند و نمی‌توان به تبلیغات مجازی اعتماد کرد. بنابراین حتماً مشخصات آدرس، تلفن، مجوز فعالیت و سابقه مدیران مجموعه فروش خودرو را بررسی و راستی‌آزمایی کنید.

سابقه مجموعه فروش اقساطی خودرو را بررسی کنید

حتماً از قدیمی‌های بازار خودرو درباره مجموعه‌ای که قصد معامله با آن را دارید، پرس و جو کنید. در وب‌سایت مجموعه بگردید و نظرات کاربران را بخوانید. در فضای مجازی درباره تجربه کاربری مشتریان آن جستجو کنید.

چنانچه مجموعه‌ای معروف به خوشنامی نباشد، معامله با آن ریسک بزرگی خواهد بود. فرقی نمی‌کند که یک مجموعه فروش اقساطی خودرو چه مدت است که کار خود را شروع کرده، مهم این است که تا کنون چه تعداد معامله را به سرانجام رسانده و چقدر مسلط به بازار خودرو است.

درباره رضایت مشتریان تحقیق کنید

اکثر مشتریانی که از معامله با یک مجموعه ناراضی هستند، با بدعهدی فروشنده مواجه شده‌اند. بنابراین مجموعه‌ای را برای معامله انتخاب کنید که بالاترین میزان تعهد به مفاد قرارداد را دارد و بدون ثبت حتی یک مورد نارضایتی به حیات کاری خود ادامه می‌دهد.

با مجموعه‌ای پای میز مذاکره بروید که مشتری‌مدار باشد

مجموعه‌ای که جز کسب سود و منافع خود به هیچ چیز دیگری فکر کند، گزینه خوبی برای معامله نیست. برای خرید اقساطی خودرو سراغ مجموعه‌هایی بروید که به مشتری‌مداری معروف هستند.

بهترین مجموعه فروش اقساطی خودرو

یکی از بهترین مجموعه‌های حال حاضر کشور که قدمت چندانی ندارد، اما به واسطه شرایط شگفت‌انگیزی که برای فروش اقساطی خودرو ارائه می‌دهد، صدها معامله موفق بدون حتی یک مورد نارضایتی را به ثبت رسانده است، فرنام خودرو است.

شرایط ویژه فرنام خودرو برای فروش اقساطی خودرو

در معامله با فرنام خودرو از مزایای زیر بهره‌مند خواهید شد:

تحویل فوری و آنی خودرو

ثبت سند به نام خریدار پس از طی شدن مراحل اداری

تدوین قرارداد، مبلغ اقساط و مدت زمان بازپرداخت بر اساس شرایط اقتصادی مشتری و با هدف عدم تحمیل فشار مالی بر معیشت خریدار

ارائه مشاوره رایگان پیش از خرید

فروش اقساطی تمامی خودروهای با کیفیت ایرانی

فروش اقساطی پر طرفدارترین خودروهای چینی و کره‌ای

جدیدترین طرح‌های فرنام خودرو برای فروش اقساطی

فرنام خودرو با توجه به خواست و علاقه مشتریان خود، در جدیدترین طرح‌های فروش اقساطی خودرو، اتومبیل‌های زیر را با شرایط ویژه‌ای که در قسمت پیش بدان پرداختیم، عرضه می‌کند:

فروش اقساطی دیگنیتی

فروش اقساطی دیگنیتی‌ به عنوان یک کراس‌اوور جذاب و باکیفیت چینی که مونتاژ آن را بهمن موتور به عهده گرفته، به درخواست علاقمندان به شاسی‌بلندهای خارجی، توسط فرنام خودرو در دستور کار قرار گرفته است.

امکانات رفاهی متعدد، پایداری و مانورپذیری، فضای جادار کابین، اولین کراس‌اوور مونتاژی با ۵ ستاره کیفی و صندوق جادار را باید مهم‌ترین مزایای دیگنیتی عنوان کرد.

فرنام خودرو، مجموعه فروش اقساطی خودرو

فروش اقساطی فیدلیتی

فیدلیتی با ۲۰ درصد داخلی سازی توسط گروه خودروسازی بهمن از اوایل سال جاری پا به جاده‌های ایران گذاشته است. امکان فروش اقساطی فیدلیتی هم اکنون از سوی فرنام خودرو فراهم شده است.

اگر علاقمند به شاسی‌بلندهای خارجی هستید، هرچه خاطره از اجناس بی‌کیفیت چینی دارید را دور بیندازید و پشت فرمان فیدلیتی بنشینید. مطمئناً نظرتان درباره محصولات چینی تغییر خواهد کرد.

فروش اقساطی تیبا ۲

شرکت در طرح فروش اقساطی تیبا ۲ برای افرادی که قصد دارند یک خودرو در محدوده قیمتی پایین تهیه کنند، همواره مهم بوده است. سایپا، تیبا را جایگزین پراید کرد تا خودرویی با امکانات فنی، ایمنی و رفاهی بهتری را روانه بازار کند. امکان خرید اقساطی خودرو تیبا ۲ هم‌اکنون از سوی فرنام خودرو برای هم‌وطنان سراسر کشور فراهم شده است.

فرنام خودرو، مجموعه فروش اقساطی خودرو

فروش اقساطی کوییک آر

درخواست مکرر مشتریان سبب شد تا فرنام خودرو طرح فروش اقساطی کوییک آر را نیز در دستور کار قرار بدهد.

هاچبک سایپا ظاهری زیبا و نمایی اسپرت دارد و با توجه به قیمت، امکانات نسبتاً خوب فنی و ایمنی را داراست.

کلام آخر

برای خرید اقساطی خودرو های ایرانی و خارجی، اطلاع از قیمت روز ماشین‌ها و نیز دریافت مشاوره رایگان با مرکز فروش فرنام خودرو تماس بگیرید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

کد خبر 5335462

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha