بکارگیری جوانان متعهد و انقلابی توجه به بیانیه گام دوم انقلاب

همدان_ دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان همدان گفت: باتوجه به بیانیه گام دوم انقلاب، باید از جوانان متعهد و انقلابی در بدنه حکمرانی حداکثر استفاده را کرد.

حجت الاسلام مهدی جوادی در گفتگو با خبرنگار مهر بیان کرد: در جریان بکارگیری نیروهای جوان متعهد و انقلابی در بدنه حکمرانی در سطوح مختلف بیانیه گام دوم یک مبنا، منبع بسیار غنی و ضروری از منظر توجه است که باید به عنوان اصلی ترین حرکت مدیران در کابینه سوم مورد مداخله قرار گیرد و این همان بیانیه گام دوم است.

جوادی گفت: باید توجه منطقی، عقلانی و عملی نسبت به این نکته داشته باشیم که درصدی از جوانان توانمند فرصتی برای کسب تجربه کافی در دولت‌های قبل کسب نکرده‌اند و به این معنا نیست که جوان ما ناتوان است.

جوادی افزود: کارگزاران و مدیریت ما در طول ۱۰ سال گذشته ناکارآمد بوده است که فرصتی به جوانان انقلابی ما نداده است.

وی در ادامه بابیان اینکه رهبر تاکید کردند که تسریع و انضباط بخشی به حرکت عمومی جامعه با محوریت جوانان متعهد و حزب اللهی باید انجام بگیرد خاطرنشان کرد: هر مسئولی که زمینه ورود جوانان متعهد انقلابی را فراهم کند، این شخص مطیع رهبر و ولایت فقیه بوده و وظایف شرعی و قانونی خود را انجام داده است.

این مقام مسئول گفت: از الزامات بکارگیری جوانان متعهد و انقلابی می‌توان به راهکار عملیاتی، عوامل امید بخش، ورود سازمان دهی شده هرچه بیشتر جوانان به میدان نقش آفرینی در عرصه‌های مورد نیاز انقلاب، تشکیل، تکثیر و شبکه سازی هسته‌های خود جوش و آتش به اختیار مردمی در موضوعات مختلف می‌توان اشاره کرد.

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان همدان در پایان گفت: از کابینه سیزدهم از صدر تا ذیل این موضوعات مطرح شد، بیانیه گام دوم و سخنان رهبری در تاریخ ۱۳۹۸/۳/۱ به عنوان پیوست عملیاتی به صورت جدی از کارگزاران و مدیران و تمام رده‌های حاکمیتی مختلف باید به صورت مداوم پیگیری کنیم.

کد خبر 5347201

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 7 =