تاخیر در تامین منابع مالی علت تکمیل نشدن نماد «۱۲ محرم»

شهرکرد- رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری شهرکرد علت تکمیل نشدن نماد میدان «۱۲ محرم» را تاخیر در تامین منابع مالی عنوان کرد و گفت: طرح ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

سید رضا هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه المان میدان «۱۲ محرم» شهرکرد ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، اظهار کرد: طی فراخوان بازطراحی المان این میدان بیش از ۱۵ هنرمند آثار خود را برای شهرداری شهرکرد ارسال کردند.

وی ادامه داد: از بین ۲۲ اثر ارسالی یک طرح برای ساخت المان میدان «۱۲ محرم» انتخاب شد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری شهرکرد تصریح کرد: این پروژه به صورت امانی و با تامین مصالح از سوی سازمان و عقد قرار داد توسط پیمانکار در حال اجرا است.

هاشمی افزود: تاخیر در تامین منابع مالی، تامین برخی مصالح و لوازم مورد نیاز به صورت نقدی علت تکمیل نشدن این المان است.

وی با بیان اینکه پروژه به صورت مرحله به مرحله در حال انجام است، اظهار کرد: حجم کار و محدودیت جبهه فعالیت در ۲۰۰ متر مربع از دیگر عوامل زمان بر شدن اجرای این پروژه است.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری شهرکرد عنوان کرد: تاکنون حدود ۲۰ میلیارد ریال در مراحل مختلف جهت اجرای پروژه هزینه شده است.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری شهرکرد پیش از این در گفت‌وگو با خبرنگار مهر وعده تکمیل این المان تا پایان شهریور ماه را داده بود که با گذشت دو ماه از وعده داده شده این طرح تکمیل نشده است.

کد خبر 5354371

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 4 =