فعالیت گروه‌های جهادی تبلیغ عملی آرمان‌های انقلاب است

بیرجند-نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: گروه‌های جهادی با فعالیت‌های خود در حقیقت تبلیغ عملی آرمان‌های انقلاب را کرده و دسیسه‌های تبلیغاتی دشمن را خنثی می‌کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله سید علیرضا عبادی صبح یکشنبه در مراسم تجلیل از گروه‌های جهادی نمونه خراسان‌جنوبی (شکوه هجرت) اظهار کرد: بعضی از امور را به واسطه اعداد و ارقام گزارش می‌دهیم ولی برخی از مسائل به علت معنوی بودن آن با عدد و رقم قابل گزارش دهی نیست.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی و امام جمعه بیرجند بیان کرد: اقداماتی چون فعالیت‌های گروه‌های جهادی در مناطق محروم که تنها با آمار قابل گزارش دادن نیست را بی شک فقط خداوند متعال می‌تواند اجر و پاداش عنایت کند.

عبادی ادامه‌داد: خداوند می‌تواند انسان‌ها را جوری بیافریند که به همدیگر هیچ نیازی نداشته باشند ولی در این نیاز انسان‌ها به همدیگر حکمتی نهفته است.

وی افزود: انسان از نظر معنوی و رشد و تکامل نیاز دارد که به دیگران کمک کرده و روحیه ایثار را در خود تقویت کند و از این جهت در نیاز انسان‌ها به همدیگر حکمت و مصلحت نهفته است و تنها از جنبه مادی نمی‌توان به موضوع نگاه کرد.

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: اگر خداوند در قرآن کریم در کنار ضرورت نماز به بحث انفاق و زکات اشاره می‌کند به واسطه همین ضرورت کمک به دیگران برای تعالی روح و رشد انسان است.

عبادی با تأکید بر اینکه کار و فعالیتی که گروه‌های جهادی انجام می‌دهند را نباید تنها از جنبه رفع نیاز یک محروم بررسی کرد، گفت: کار گروه‌های جهادی در حقیقت مادر همه خیرات و به نوعی در تقابل با دسیسه‌های تبلیغی دشمن است.

وی یادآور شد: گروه‌های جهادی با فعالیت‌های خود در حقیقت تبلیغ عملی آرمان‌های انقلاب را کرده و دسیسه‌های تبلیغاتی دشمن را خنثی می‌کنند.

کد خبر 5362619

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 6 =