ایمن سازی گسترده دانش آموزان همدانی با تزریق ۲ دز واکسن

همدان- استاندار همدان گفت: ایمن‌سازی گسترده دانش آموزان استان با تزریق دو دُز واکسن کرونا در دستور کار است.

به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا قاسمی‌فرزاد در ستاد استانی مدیریت کرونا، ضمن تقدیر از کادر بهداشت و درمان استان و اصحاب رسانه به‌خاطر همکاری و اقناع بخشی جامعه در زمینه مقابله با کرونا، گفت: با رعایت اصول بهداشتی که به‌شکل کلی صورت‌گرفته و اقداماتی که در استان انجام شده، ۵ شهرستان در وضعیت زرد و ۵ شهر دیگر نیز در وضعیت آبی قرار دارند.

وی با بیان اینکه آبی شدن وضعیت کرونایی به معنای عادی انگاری شرایط نیست؛ زیرا ممکن است این وضعیت ناپایدار باشد، تاکید کرد: رعایت پروتکل‌ها، فاصله‌گذاری اجتماعی و تزریق واکسیناسیون در سطح استان الزامی است.

استاندار همدان با تاکید بر اینکه طرح سکوی هوشمند مدیریت کرونا بایستی به‌شکل دقیق و منظم در سطح استان اجرایی شود، خاطرنشان کرد: برای استمرار وضعیت کنونی و تبدیل شهرهای زرد به آبی رعایت پروتکل‌ها الزامی است.

قاسمی فرزاد ادامه داد: کمیته‌های زیرمجموعه ستاد استانی مدیریت کرونا، اقدامات خود را با محوریت طرح سکوی هوشمند مدیریت انجام دهند.

وی با اشاره به اینکه کمیته‌های زیرمجموعه ستاد استانی مدیریت کرونا، طرح‌ها و پیشنهادات خود در ارتباط با اجرای سکوی هوشمند مدیریت را ارائه کنند، گفت: دانشگاه علوم‌پزشکی طرح شهید سلیمانی را مورد حمایت، پیگیری و نظارت جدی قرار دهد هم چنین، دانشگاه علوم‌پزشکی اقدامات لازم برای تزریق دُز سوم واکسن کرونا در استان را فراهم کند.

استاندار همدان با تاکید بر اینکه تزریق واکسن کرونا برای زنان باردار مورد تاکید است، گفت: اصحاب رسانه مقدمات اقناع‌سازی جامعه برای تزریق دُز سوم واکسن کرونای دانش آموزان را فراهم کنند.

وی ادامه داد: در تلاش هستیم تا با تزریق واکسن کرونا اکثریت جامعه را در سطح گسترده ایمن‌سازی کنیم.

قاسمی فرزاد با تاکید بر اینکه ایمن‌سازی گسترده دانش آموزان استان با تزریق دو دُز واکسن کرونا مورد تاکید است، گفت: اصناف و بازاریان کارت واکسیناسیون خود را در معرض دید مشتریان و بازدیدکنندگان خود قرار دهند.

کد خبر 5367294

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 3 =