فاضل: حراج امروز در فرایند سازمان اموال تملیکی سابقه نداشته است

نماینده قوه قضائیه در سازمان اموال تملیکی گفت: حراج امروز در فرایند سازمان اموال تملیکی سابقه نداشته است و با توجه به فعالیت‌ها و گستردگی کار در این یکی دو ماه اخیر این اتفاق افتاد.

به گزارش خبرگزاری مهر ، قاسم رسولی فاضل، نماینده قوه قضائیه در سازمان اموال تملیکی با حضور در بخش خبری ۲۱ شبکه یک سیما گفت: حراج امروز در فرایند سازمان اموال تملیکی سابقه نداشته است و با توجه به فعالیت‌ها و گستردگی کار در این یکی دو ماه اخیر و بعد از بازدید ریاست قوه قضائیه از سازمان اموال تملیکی این اتفاق افتاد.

وی ادامه داد: انبوه زیادی از خریداران امروز آمده بودند و در این حراج شرکت کرده بودند. قیمت گذاری‌ها هم منطقی بود و به بالاترین ارزش فروخته شد. این اتفاق خوبی بود.

نماینده قوه قضائیه در سازمان اموال تملیکی افزود: خبری ساعت ۱۴ پخش شد و حرف بنده طوری مطرح شد که برای شنوندگان ذهنیت ایجاد کرد من بحث مزایده را عرض کردم. مزایده در همین دوره مزایده ۲۵۲ که الکترونیکی است ۱۷ درصد از ارزش کل کالایی که به فروش گذاشته شد فروخته شد.

فاضل همچنین اظهار داشت: این باید اسیب شناسی شود. در رابطه با حراج امروز حضور خوب بود. حراج امروز تا ظهر حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد کالایی که به حراج گذاشته شده بود به فروش رفته است.

کد خبر 5375779

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 1 =