جلوگیری از تفکرات و تصمیمات اشتباه در ورزش خوزستان

اهواز- جامعه ورزش از مدیرکل جدید ورزش خوزستان انتظار دارد که در درجه نخست از تکرار تجربیات تلخ گذشته جلوگیری کند و سپس با استفاده از مدیران جدید به تفکرات اشتباه گذشته پایان دهد.

خبرگزاری مهر؛ گروه استان‌ها - محمد ملازاده: حمید بنی تمیم با در دست گرفتن سکان هدایت اداره کل ورزش و جوانان خوزستان و حضور در شهرستان‌های مختلف استان از نزدیک با مشکلات آنها آشنا شد تا با انجام برنامه‌ریزی منظم نسبت به رفع کردن این مشکلات اقدام کند.

مسئله‌ای که ورزش شهرستان‌های خوزستان را آزار می‌دهد، بلاتکلیف بودن مدیریت آنها است چون بخش مهمی از ورزش شهرستان‌های استان به صورت سرپرستی اداره می‌شوند و افرادی خارج از مجموعه ورزشی این مسئولیت را برعهده دارند.

با توجه به اینکه معرفی مسئولان شهرستان‌ها از جنس ورزش بی شک به موفقیت مدیر جوان ورزش استان شتاب بیشتری می‌دهد، بسیاری از افراد در استان قهرمانان و مدال‌آوران هستند که به علت بلاتکلیفی مدیریت به حال خود رها شدند؛ بنابراین حضور یک چهره ورزشی می‌تواند آنها را به ادامه فعالیت دلگرم کند.

برگزاری جلسات با هیئت‌های ورزشی خوزستان یکی از اقدامات مهم دیگر سرپرست اداره اداره کل ورزش و جوانان استان است چون در مدیریت گذشته ورزش استان به فراموشی سپرده شده بود و حتی برخی از مدیران هیئت‌های ورزشی در سال موفق به دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان نمی‌شد.

بنابراین دیدار مستقیم باعث افزایش انگیزه و نمایش شفاف مشکلات می‌شود چون این موضوع بر روند برطرف کردن مشکلات اثر مستقیمی خواهد داشت.

همچنین حضور مدیران غیر ورزشی در هیئت‌ها باعث رنج بسیار برای ورزش استان در سال‌های گذشته شده است چون این افراد غیرمتخصص تمایل دارند که موضوعاتی را به مدیر جدید ورزش تحمیل کنند.

«مجید شیرین کار» رئیس هیئت بولینگ، بیلیارد و بولس خوزستان به علت مهاجرت به استانی دیگر از سمت خود استعفا کرد که با این استعفا مدیران تصمیم گیر برای هیئت‌های ورزشی استان خیلی سریع گزینه پیشنهادی خود را به فدراسیون معرفی کردند تا شاید بتوانند نفر خود را به بدنه این هیئت موفق اضافه کنند.

سرپرست جدید هیئت استان در حالی فعالیت خود در آغاز کرد که در مدت حضورش در هیئت بولینگ، بیلیارد و بولس شهرستان اهواز باعث انتقاد قهرمانان و رئیس سابق هیئت استان شده تا جای که برخلاف میل مدیران اداره ورزش و جوانان اهواز، قرار بود که مدیری جدید جانشین او در هیئت اهواز شود.

جامعه ورزش استان از حمید بنی تمیم که خود یک چهره کامل ورزشی است، انتظار دارد که در درجه نخست از تکرار شدن تجربیات تلخ گذشته جلوگیری کند و سپس با استفاده از مدیران جدید و همفکر به تفکرات اشتباه گذشته ادامه حیات ندهد.

اجازه دادن به تنفس افکار و اشتباه گذشته می‌تواند همانند مین در مسیر بنی تمیم عمل کند و اجازه ندهد برنامه‌های قهرمان سابق جهان به خوبی اجرا شود.

اگر بنی تمیم بدنبال افزایش موفقیت در خوزستان است باید در مقابل فشارها مقاومت کند و تفکرات خود را در خوزستان به صورت کامل اجرایی کند.

* خبرنگار ورزشی

کد خبر 5403830

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha