۳ ایده برتر در حوزه ناوبری و ارتباطات ماهواره‌ای حمایت می شود

رویداد خدمات نوین بر پایه ناوبری و ارتباطات ماهواره‌ای با هدف به مشارکت طلبیدن کسب و کارهای نوپا در تولید محصول یا ارائه خدمات مخابراتی، توسط پژوهشگاه فضایی ایران برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پژوهشگاه فضایی ایران، در رویداد خدمات نوین بر پایه ناوبری و ارتباطات ماهواره‌ای، نتایج حاصل از بررسی کسب‌وکارهای شکل گرفته در این حوزه معرفی شده و نیازهای احصاء شده کسب و کارهای فعال حوزه به منظور دریافت ایده‌های خلاقانه و رفع آنها مطرح می‌شود.

برگزاری این رویداد این امکان را فراهم می‌سازد تا ضمن دعوت از شرکت‌ها و افراد دارای ایده و طرح در حوزه خدمات نوین بر پایه ناوبری و ارتباطات ماهواره‌ای و شنیدن ایده‌های متنوع؛ سه ایده برتر به منظور انجام اقدامات تکمیلی و سرمایه‌گذاری اولیه انتخاب شوند.

در مرحله دوم، پس از انتخاب سه ایده یا طرح برتر، به منظور تجاری سازی و اجرایی کردن ایده‌ها، با افراد حقیقی و حقوقی مذاکره می‌شود تا بهترین گزینه‌ها برای همکاری انتخاب شده و در نهایت به عقد قرارداد با طرف‌های منتخب منتج شود.

پس از اجرای این پیش‌رویداد، فازهای آتی پروژه شامل برنامه‌ریزی و توسعه طرح‌های استارت آپی است. در این راستا، مذاکره با تیم‌ها به منظور تکمیل و توسعه ایده‌ها، نهایی سازی طرح‌های توسعه کسب و کار، ارزیابی مدل همکاری، بررسی روال‌های فنی، اجرایی، حقوقی و مالی توسعه تجاری در فازهای آتی پیش بینی شده است.

این رویداد ۱۶ اسفندماه برگزار می‌شود.

۳ ایده برتر در حوزه ناوبری و ارتباطات ماهواره‌ای حمایت می شود

کد خبر 5435622

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha