امتحانات نوبت دوم مدارس در کرمان به صورت حضوری برگزار می‌شود

کرمان - مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: امتحانات نوبت دوم تمامی پایه‌های تحصیلی به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، رضا رضایی در گردهمایی مسئولان سنجش ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق استان گفت: امتحانات نوبت دوم تمامی پایه‌های تحصیلی به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه سنجش ملاک خروجی نظام تعلیم و تربیت است خاطر نشان کرد: موفقیت دانش آموزان در امتحانات نهایی، جشنواره فرهنگی و المپیادهای علمی ملاک ارزیابی ادارات آموزش و پرورش هستند که در پایان هر سال ادارات بر اساس این شاخص‌ها ارزیابی شده و به صورت نموداری به اطلاع مردم رسانده می‌شود.

رضایی با بیان اینکه آموزش و پرورش سرمایه دارترین دستگاه اجرایی کشور است خاطر نشان کرد: باید با برنامه ریزی و استفاده از فکر و نظر صاحبنظران تعلیم و تربیت در راستای استفاده مؤثر از ظرفیت‌ها جهت افزایش کارایی و کار آمدی برنامه ریزی شود.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با بیان اینکه هزینه در آموزش و پرورش سرمایه گذاری است بیان کرد: توانمند سازی مالی و افزایش درآمدهای پایدار در آموزش و پرورش ضروری است.

رضایی با تاکید بر ایجاد زمینه لازم روحی و روانی برای دانش آموزان جهت شرکت در امتحانات پایان سال تحصیلی گفت: باید بهترین مدارس برای حوزه‌های امتحانی انتخاب شود.

وی توجه به دستور العمل های بهداشتی، وضعیت سرمایشی و گرمایشی محل حوزه‌های امتحانی و هماهنگی با ادارات برق جهت عدم قطعی برق را در زمینه برگزاری امتحانات ضروری دانست و بازدید میدانی منظم از حوزه‌های امتحانی و حوزه‌های تصحیح تاکید کرد.

کد خبر 5491257

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 1 =