مربیان مراکز پرورش فکری در تربیت آینده سازان کشور جهادی عمل کنند

گناوه- فرماندار گناوه گفت: مربیان و پرورش دهندگان کودکان و نوجوانان باید در تربیت آینده سازان کشور جهادی عمل کنند و با برنامه ریزی مناسب و بهره گیری از همه ظرفیت ها وارد میدان شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد تقی صفری عصر دوشنبه در نشست با مدیرکل پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر اظهار داشت: امروز کشور ما در یک جنگ فرهنگی است و دشمنان که در جنگ سخت راه به جایی نبرده‌اند با ترفندها و توطئه‌های فراوان در این جنگ فرهنگی سعی در اجرای نقشه‌های شوم خود در میان نسل‌های جوان و نوجوان دارند.

فرماندار گناوه افزود: در این راستا وظیفه همه ما بخصوص متولیان فرهنگی و کسانی که در اینگونه نهادها و ادارات مشغول به خدمت هستند بسیار سنگین و حساس‌تر است.

وی گفت: متولیان فرهنگی و مربیان که با نسل کودک و نوجوان و نونهالان در ارتباط هستند باید تمام تلاش خود را در راستای پرورش آینده سازان انقلاب و کشور به کار گیرند تا افرادی کارآمد و هم راستا با اهداف نظام مقدس اسلامی و بر اساس آموزه‌های دینی و منویات رهبری تربیت و آینده کشور به دست آنها سپرده شود.

فرماندار گناوه افزود: مربیان پرورش فکری کودکان و نوجوانان باید آموزش‌های دینی و انقلابی و منویات رهبری را با تولیدات هنری ساده و زبان کودکانه به کودکان و نوجوانان منتقل کنند و از شخصیت‌های دینی، انقلابی و اسلامی الگوسازی مناسب برای کودکان و آیندگان انجام دهند.

مربیان مراکز پرورش فکری در تربیت آینده سازان کشور جهادی عمل کنند

وی یادآوری کرد: فرهنگ سازی باید به طور گسترده و از خانواده‌ها آغاز شود و برنامه‌ها را باید در خانواده‌ها اجرا و پایه گذاری کرد.

صفری ادامه داد: فرصت پرورش نسل آینده امروز در دست مربیانی که با کودکان و نونهالان و نوجوانان سروکار دارند است که باید این فرصت مهم را غنیمت شمرد و همه تلاش خود را بر روی تربیت نسل آینده کشور به نحو احسن متمرکز کرد.

فرماندار گناوه گفت: مربیان و پرورش دهندگان کودکان و نوجوانان در مراکز پرورش فکری کودکان و نوجوانان باید در تربیت نسل آینده و آینده سازان کشور جهادی عمل کنند و با برنامه ریزی مناسب و با بهره گیری از همه امکانات، توانایی و ظرفیت‌ها وارد میدان شوند.

وی با تقدیر از تلاش‌های مسئولان و دست اندر کاران دو مرکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گناوه و بندر ریگ شهرستان خاطرنشان کرد: آماده هر گونه همکاری برای کمک به رفع مشکلات این مراکز هستیم و از هیچ کمکی در این زمینه دریغ نخواهد شد.

کد خبر 5513651

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha