اختصاص ۲۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای ۲ بانده کردن محور سلطانیه

زنجان-استاندار زنجان گفت: برای پروژه ۲ بانده کردن محور سلطانیه - قیدار - کبودرآهنگ امسال ۲۵۰ میلیارد تومان از محل ماده ۵۶(مشارکت بانک‌ها) اختصاص یافته است.

به گزارش خبرنگار مهر، محسن افشارچی ظهر پنجشنبه در سفر به شهرستان سلطانیه و پس از بازدید از پروژه ۲ بانده کردن محور سلطانیه - قیدار - کبودرآهنگ در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه پروژه ۲ بانده کردن مسیر سلطانیه به کبودر آهنگ متشکل از پنج فاز است، گفت: برای این پروژه امسال ۲۵۰ میلیارد تومان از محل ماده ۵۶( مشارکت بانک‌ها) اختصاص یافته است.

وی با بیان اینکه تا انتهای فصل کاری امسال قطعه اول پروژه تعریض محور سلطانیه - قیدار - کبودرآهنگ ۲ بانده می‌شود، اظهار کرد: فاز اول سلطانیه - ده جلال فاز دوم ده جلال تا کمربندی قیدار، فاز سوم کمربندی قیدار، فاز چهار انتهای کمربندی تا سه راهی پیر مرزبان و فاز پنجم سه راهی پیر مرزبان تا مرز استان زنجان با همدان را شامل می‌شود.

استاندار زنجان گفت: در سفر سال گذشته رئیس جمهور به زنجان اعتباراتی برای این پروژه اختصاص یافت.

افشارچی تاکید کرد: اعتبار اختصاص یافته برای این محور با مشارکت بانک ملت در قالب وام، تخصیص خواهد یافت و با اعتبارات امسال این پروژه ۳۲ کیلومتر از محور سلطانیه تا قیدار ۲ بانده می‌شود و تعریض ۲۹ کیلومتر پس از قیدار تا شیرین سو تا شهریور سال ۱۴۰۲ و از محدوده شیرین سو تا سه راهی سلطانیه نیز تا انتهای سال ۱۴۰۳ به اتمام خواهد رسید.

وی از تدوین طرحی برای کریدور جنوب به شمال این استان زنجان خبر داد و ابراز داشت: پس از اجرای پروژه ۲ بانده کردن محور سلطانیه - قیدار - کبودرآهنگ، پروژه‌های راهسازی در شهرستان طارم و به سمت شمال اجرایی خواهد شد.

کد خبر 5521803

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha