بررسی ۳ درخواست  برای احداث بیمارستان و درمانگاه در بیرجند

بیرجند- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی از ارائه سه درخواست از سوی علوم پزشکی، سپاه و تامین اجتماعی برای ساخت بیمارستان و درمانگاه در مرکز استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، علیرضا عباس زاده بعد از ظهر امروز در جلسه بررسی سه درخواست برای احداث بیمارستان و درمانگاه در مرکز استان گفت: مدیر درمان تأمین اجتماعی استان بر اساس مصوبات سفر مدیر عامل تأمین اجتماعی کشور که اواخر سال گذشته به استان انجام شد برای ساخت درمانگاه در مرکز استان در خواست واگذاری زمین رایگان را دارد.

به گفته وی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند هم در خواست واگذاری زمین برای احداث بیمارستان (مرکز تروما) در مرکز استان را دارد و سپاه استان هم در خواست واگذاری زمین برای ساخت بیمارستانی در بیرجند را دارد که باید جانمایی های لازم برای این منظور به دقت انجام شود.

وی با اشاره به اینکه سپاه به تعهد خود مبنی بر احداث درمانگاه در شمال شهر بیرجند عمل خواهد کرد، ادامه داد: اگر درخواست‌های مورد نظر با هم ارائه نمی‌شدند مشکلی برای جانمایی هر یک از آنها وجود نداشت اما با توجه به حساسیت های موجود در این خصوص، باید بررسی‌های لازم در این باره انجام شود.

عباس زاده تصریح کرد: در این راستا مقرر شد دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، مدیریت درمان تأمین اجتماعی و سپاه استان درخواست‌های خود را برای انجام هماهنگی‌های مورد نیاز برای جانمای به کارگروه شهرسازی ارائه کنند تا بعد از بررسی‌های لازم واگذاری زمین از اراضی دولتی در این خصوص انجام شود.

کد خبر 5526910

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha