سفر ناوگان اتوبوسی استان بوشهر با کمترین تأخیر انجام می‌شود

بوشهر- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر گفت: با اجرای طرح یکپارچه هوشمند بلیت سفر و هوشمند سازی ساعات حرکت اتوبوس‌ها، سفر با اتوبوس در استان با کمترین تأخیر انجام می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالکریم اخترشناس دوشنبه شب در بازدید از پایانه مسافربری بوشهر اظهار داشت: با توجه به اجرای طرح یکپارچه هوشمند بلیت سفر در پایانه مسافربری بوشهر و هوشمند سازی ساعات حرکت اتوبوس‌ها، سفر با اتوبوس در استان با کمترین تأخیر انجام می‌شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر افزود: برای اطمینان از حرکت به موقع اتوبوس‌ها و رضایتمندی مسافرین طرح ویژه کنترل تأخیر در مبدا و حین سفر ناوگان اتوبوس‌های مسافربری همزمان با سراسر کشور از تاریخ ۱۲ تیرماه در استان بوشهر اجرا شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گفت: به موجب این طرح هرگونه تأخیر در حرکت و حین سفر اتوبوس‌های بین شهری استان در پایانه‌ای مسافربری بوشهر و پایانه‌های عمومی مسافر و بوسیله کارشناسان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کنترل می‌شود.

وی بیان داشت: این طرح از ۱۲ تا ۲۱ تیرماه در کلیه پایانه‌های عمومی مسافری سطح استان اجرا می‌شود و با استناد به بند ششم منشور حقوق مسافران از تاریخ ۱۲ تیرماه با هر گونه تأخیر ناوگان برخورد قانونی و متخلفین به کمیسیون‌های ماده ۱۱ و ۱۲ معرفی می‌شوند.

اخترشناس افزود: خوشبختانه در استان به دلیل بهره گیری از سامانه هوشمند بلیت سفر، ساعت حرکت اتوبوس‌ها به گونه‌ای تنظیم شده که سفر ناوگان با کمترین تأخیر انجام می‌شود و چنانچه اتوبوس در ساعت تعیین شده حرکت نکند سامانه به صورت اتوماتیک مسافر را به اتوبوس بعدی آماده سفر انتقال می‌دهد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گفت: در رسیدگی به تخلفات بخش حمل و نقل مسافر جدی هستیم و با در نظر داشت حق و حقوق مسافرین آماده هستیم در کمترین زمان به تخلفات احتمالی رسیدگی کنیم.

وی اظهار داشت: سامانه پیامکی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به صورت شبانه روزی آماده دریافت نظریات مردمی است و انتظار داریم مردم نظریات خود را با این سامانه در میان بگذارند.

کد خبر 5530849

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha