تهیه  سند راهبردی صندوق/مشکل ۲۰ ساله بیمه مربیان قرآن حل شد

ساری- مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر با اشاره به این که جامعه هدف این صندوق ۳۰ میلیون نفر است، گفت: سند راهبردی صندوق تهیه شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، بیت الله برقراری صبح سه شنبه در جلسه شورای هماهنگی تعاون استان با اشاره به اهمیت وزارت تعاون، رفاه و امور اجتماعی، اظهار کرد: بیش از ۸۰ درصد مردم در زمینه‌های معیشت و رفاه با حوزه‌های اجتماعی ارتباط مستقیم دارند.

وی با اشاره به اینکه فکر و اندیشه ما حل مشکلات مردم است، تصریح کرد: حتماً با مردم ارتباط داشته باشیم چرا که مردم ولی نعمت ما هستند. برقراری با اعلام اینکه تمام فقط مردم در راستای خدمت به مردم باشد، ادامه داد: شبانه روز باید در خدمت مردم باشیم و تلاش داریم در دولت انقلابی و مردمی باید کارهای تحولی انجام دهیم.

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر تحقق عدالت اجتماعی را از رسالت‌های این صندوق عنوان کرد و گفت: حدود ۳۰ میلیون نفر جامعه هدف ما در صندوق بیمه هستند.

وی با اعلام اینکه باید با رویکرد جهادی و انقلابی مشکلات مردم را رسیدگی و حل کنیم، ادامه داد: جامعه هدف ما از مهم‌ترین اقشار کشور هستند و برای ایجاد تحول باید همگی تلاش بی وقفه داشته باشیم.

برقراری از افزایش ۶۰ درصدی سطوح درآمدی در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان در سال جاری خبر داد و گفت: این اقدام در تاریخ صندوق بی‌سابقه بوده است.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به فعالیت هزار و ۸۰۰ کارگزاری در سراسر کشور، افزود: سند راهبردی صندوق با مشارکت جمعی تدوین شده است.

این مسئول ادامه داد: طی برنامه ریزی صورت گرفته امسال یک میلیون بیمه شده جدید جذب داریم و این افراد تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند.

۳۰ هزار مربی قرآن بیمه شدند

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر بیان کرد: ۳۰ هزار مربی قرآن در کشور بیمه شدند و مشکل ۲۰ سال آنها حل شده است.

علی باقری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران نیز اظهار کرد: بیش از ۸۰ درصد مردم با وزارت تعاون در ارتباط هستند و خدمات مهمی ارائه می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه وحدت رویه خوبی بین مدیران استان برای ارائه خدمات به جامعه هدف وجود دارد، تصریح کرد: همکاران ما با تلاش شبانه روزی در حال خدمت به مردم هستند و باید پشتیبانی بیشتری از مجموعه صورت گیرد.

باقری با اشاره به اینکه ۷ هزار و ۶۰۰ تعاونی فعال در استان داریم، افزود: با توجه گستره کاری نیازمند توجه ویژه از لحاظ بودجه‌ای هستیم تا پاسخگوی مردم باشیم.

رئیس شورای هماهنگی تعاون کار و رفاه اجتماعی مازندران با اشاره ضرورت تعامل بین مدیران تصریح کرد: مدیران باید با تعامل و هم افزایی خدمات بی وقفه به مردم شریف ارائه می‌کنند.

کد خبر 5531096

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha