پیروزی جبهه مقاومت نتیجه آموزه های عاشورا است

زرندیه - امام جمعه زرندیه گفت:پیروزی جبهه مقاومت نتیجه آموزه های عاشورایی است که مسلمانان از نهضت عاشورای امام حسین (ع) آموخته اند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسین ابراهیمی در خطبه‌های نماز جمعه زرندیه با اشاره به پیروزی جبهه مقاومت علیه رژیم اشغالگر قدس اظهار کرد: پیروزی جبهه مقاومت نتیجه آموزه‌های عاشورایی است که مسلمانان از نهضت عاشورای امام حسین آموخته‌اند.

وی افزود: رژیم اشغالگر قدس انواع خیانت‌ها را در سرزمین‌های اشغالی فلسطین و حتی لبنان و دیگر کشورهای اسلامی انجام داد و پس از پیروزی اسرائیل بر ارتش‌های عربی در جنگ شش روزه اشغالگران قدس به این گمان رسیده بودند که قدرت مطلق و فاتح منطقه هستند.

امام جمعه زرندیه عنوان کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی و شکل‌گیری جبهه مقاومت و با الگوگیری از انقلاب اسلامی روزهای زوال قدرت پوشالی رژیم صهیونیستی شروع شد.

حجت الاسلام ابراهیمی با اشاره به شکست رژیم صهیونیست گفت: اولین رویارویی دو جبهه مقاومت و صهیونیست‌ها در جنگ ۳۳ روزه بود که به پیروزی جبهه مقاومت و شکست خفت بار صهیونیست‌ها انجامید و همین روزها سالگرد آن پیروزی غرور آفرین است.

وی ادامه داد: طلسم خیالی شکست ناپذیری رژیم صهیونیستی از بین رفت و بعد از آن هم شکست‌های پی در پی این رژیم سفاک و اخیراً در رویارویی رژیم اشغالگر با فلسطینی‌های باریکه غزه شکست دیگری به آنها تحمیل شد.

امام جمعه زرندیه تصریح کرد: گنبد آهنین رژیم صهیونیستی نتوانست در برابر موشک‌های مقاومت تاب بیاورد و موشک باران شهرک‌های صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی این رژیم را به گدایی و التماس آتش بست وادار کرد و آنچه این رژیم را نگران کرده قدرت روزافزون جبهه مقاومت و ضعف رژیم صهیونیستی است.

حجت الاسلام ابراهیمی بیان کرد: رژیم صهیونیستی در جنگ ۵۰ روزه آماج شلیک ۵ هزار موشک جبهه مقاومت قرار گرفت و در جنگ اخیر با غزه در کمتر از ۳ روز هزار موشک مقاومت به سمت رژیم اشغالگر شلیک شد.

کد خبر 5561267

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha