لزوم تربیت مبلغان و مروجان اقتصاد مقاومتی در کشور

شیراز - مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور خواستار تربیت مبلغان و مروجان اقتصاد مقاومتی و جنگ اقتصادی با هدف توسعه اقتصاد مقاومتی و مقابله با جنگ اقتصادی شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدحسین کفعمی در بازدید از مجموعه بسیج دانشجویی فارس و در جمع کارکنان این ناحیه با تاکید بر توانمندسازی بدنه بسیج دانشجویی برای ادراک صحیح از جنگ اقتصادی و نقش آفرینی مؤثر در آن اظهار کرد: اردوهای پیشرفت با محوریت آشنایی با توانمندی‌ها، دستاوردها و مسائل اقتصادی کشور توسط بسیج دانشجویی در حال برگزاری است.

او بر ارتقای بصیرت اقتصادی دانشجویان با آموزش و گفتمان سازی جنگ اقتصادی و اقتصاد مقاومتی تاکید و تصریح کرد: هجمه‌های دشمن در عرصه تحریم و جنگ اقتصادی رصد و با آن مقابله شود که در این راستا نیز طرح ریزی کنش متناسب با فضای دانشجویی در سطح دانشگاه‌ها صورت گیرد.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور خواستار تربیت مبلغان و مروجان اقتصاد مقاومتی و جنگ اقتصادی با هدف توسعه اقتصاد مقاومتی و مقابله با جنگ اقتصادی شد.

کفعمی همچنین در جمع دانشجویان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی شیراز حاضر شد و با اشاره به نظام سلامت، بر آشنا کردن دانشجویان با رسالت نظام سلامت و ابعاد گسترده آن تاکید کرد و گفت: در این راستا بسیج دانشجویی طرح راه سلامت را ویژه بسیج دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور را تدوین کرده است.

مسئول بسیج دانشجویی کشور عنوان کرد: اهمیت پیشگیری، بهداشت و سبک زندگی برای دانشجویان تبیین و راهکارهای نقش آفرینی نیز نشان داده شود.

کد خبر 5562656

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha