افتتاح ۸ پروژه شهرداری قرچک طی هفته دولت

قرچک- شهردار قرچک گفت: طی هفته دولت هشت پروژه با اعتباری بالغ‌ بر ۴۶۶ میلیارد ریال افتتاح خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، محسن خرمی شریف عصر دوشنبه در جلسه بررسی پروژه‌های قابل‌افتتاح مدیریت شهری با اشاره به اینکه هفته دولت بهترین فرصت برای تبلیغ اقدامات انجام‌شده است، اظهار کرد: محور فعالیت‌های دولت سیزدهم شفافیت و صداقت است و ما نیز باید در این راستا گام برداریم و اقدامات خود را باصداقت به مردم معرفی کنیم.

وی افزود: مجموعه مدیریت شهری در سال جاری برنامه‌های متعددی را در راستای ارتقای پروژه‌های عمرانی، المان سازی، آسفالت، بهسازی معابر و منظر شهری در دست اقدام داشته است و هم‌اکنون نیز به مناسبت هفته دولت پروژه‌هایی در جهت خدمت‌رسانی هر چه‌بهتر به شهروندان به بهره‌برداری خواهد رساند.

شهردار قرچک به پروژه‌های شهرداری در بخش‌های مختلف فرهنگی، ورزشی، فضای سبز، خدماتی و … اشاره کرد و گفت: یکی از پروژه‌های حوزه فرهنگی در جهت ارتقای سرانه‌های فرهنگی، پردیس سینمایی است که در زمینی به متراژ ۱۰ هزار مترمربع با زیربنای ۱۱۰۰ مترمربع با سه سالن نمایش بااعتباری بالغ‌بر ۲۰۰ میلیارد ریال در این هفته مبارک به بهره‌برداری خواهد رسید.

خرمی شریف گفت: یکی از پروژه‌های دیگر حوزه فرهنگی، نمایشگاه دائمی شهرستان است که در زمینی به متراژ ۱۲۰۰ هزار مترمربع با زیربنای ۱۲۰۰ مترمربع با ۴۰ غرفه بااعتباری بالغ بر ۱۴۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی افزود: دو پروژه قابل‌افتتاح حوزه فضای سبز در جهت ارتقای سرانه‌های فضای سبز، پارک پرواز و پارک فردیس است که پارک پرواز به متراژ ۴ هزار مترمربع بااعتباری بالغ بر ۱۳ میلیارد ریال در منطقه پویینک و پارک فردیس به متراژ ۴ هزار مترمربع بااعتباری بالغ‌بر ۱۰ میلیارد ریال در منطقه فردیس است.

شهردار قرچک خاطرنشان کرد: یکی از پروژه‌های حوزه خدماتی، پایانه اتوبوس‌رانی درون‌شهری است که در زمینی به متراژ ۳ هزار مترمربع با زیربنای ۱۵۰ مترمربع بااعتباری بالغ بر ۳۱ میلیارد ریال به بهره‌برداری خواهد رسید.

خرمی شریف در پایان به افتتاح سه پروژه قابل‌افتتاح حوزه ورزشی و مدیریت بحران در جهت ارتقای سرانه‌های ورزشی همچون سوله‌های ورزشی و چندمنظوره مدیریت بحران پرواز، گوهردشت و فردیس اشاره کرد و اظهار داشت: سوله ورزشی و چندمنظوره مدیریت بحران گوهردشت در زمینی به متراژ یک هزار مترمربع با زیربنای ۳۴۰ مترمربع بااعتباری بالغ‌بر ۱۳ میلیارد ریال، سوله ورزشی و چندمنظوره مدیریت بحران پرواز به متراژ ۴۵۰ مترمربع بااعتباری بالغ‌بر ۱۹ میلیارد ریال و سوله ورزشی و چندمنظوره مدیریت بحران فردیس در زمینی به متراژ ۱۵۰۰ مترمربع با زیربنای ۶۰۰ مترمربع بااعتباری بالغ‌بر ۴۰ میلیارد ریال در هفته گرامیداشت دولت هدیه شهرداری به شهروندان عزیز قرچک است.

کد خبر 5564226

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha